Čtvrtý druh (2009)

Jedním slovem "Znepokojující" a to extrémním způsobem. Film mi dal do hlavy myšlenku "a nemůže se tohle opravdu dít? " a nějak se jí nemůžu zbavit.

Ospalá díra (2013) (seriál)

Není brzo dát seriálu 5 hvězd po pár dílech? U tohohle počinu není. Přesně typ seriálu který mi chytne a nepustí...Pár dní mě asi nikdo neuvidí. Po první sérii s kulervoucím finálem 5 hvězd trvá. Ichabod Crane je jedna z nejsympatičtějších postav že seriálů vůbec.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Pro krásné oči Wivony Ryder jednu hvězdu. Jinak poplivání celé série debilním a trapným humorem.

Kostka 2 - Hyperkrychle (2002) odpad!

Všechno otřesné...Scénář, herecké výkony, nulová hudba... proč by jsem měl dát hvězdičku?

Kostka (1997)

"HA"...Teď si představte kdyby to dostal Nolan. Co on by z tím provedl z technického a vědeckého hlediska. Nebo James Wan z hororového.

Ex Machina (2014)

Zatím jen těžko hledám slova. Film mě absolutně nadchnul. Skvělé představení sci-fi a ukázání toho že i s třemi herci s dá udělat velké divadlo. Myslím že nejpodstatnější co vám má film dát jsou myšlenky na to co bude až tato technologie vznikne respektive až bude představena světu. A spoustu filozofických otázek...takové filmy mám nejraději.

Gothika (2003)

Bál jsem se...ANO...měl film atmosféru...ANO...viděl jsem spoustu debilních hororů....ANO...a to je ten důvod proč dávám 5 hvězd...nemám totiž moc věcí co by jsem filmu vytýkal.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Akční skvost filmografie. Cameron prostě umí akční filmy ať to byli nepřekonatelní Vetřelci nebo právě série Terminátor. Použít ty správné herce, aby vám na nich v průběhu filmu záleželo se musí umět a on to zvládá na jedničku. Arnold jako T -800 a Edward Furlong jako John Connor byli skvělá dvojka a vzájemně se doplňovali...( Ikdyž ho to teda John musel nejdřív naučit :D )...Linda Hamilton se ukázala jako silná ženská hrdinka, ale nemůžu si pomoct občas mi přišla dost otravná a určitě se nemůže hrabat na Ellen Ripley.

Osvícení (1980)

Začal jsem se koukat na Osvícení s tím pocitem, že vím jak Kubrick točí filmy...Mě prostě nesednou. Klady tohoto filmu...hmmm...Jack Nicholson a...toť vše. Celou dobu jsem mu totiž fandil ať tu jeho opožděnou a dementně uječenou ženu rozseká na kousky i s jejich otravným synátorem...a zvukařem.

Terminátor (1984)

I přes to že jsem na osmdesátkách nevyrostl dokážu kýč a zároveň krásu těchto filmů ocenit.