Warrior (2011)

Toto má byť športový film? Do polovice žiaden šport, ani tréning! Zbytočne dlhé vykresľovanie vzťahov, až na Tomyho. Dej okolo neho je stručný, dynamický a s gradujúcim napätím. Ale ako mohol Brendan poraziť Kobu a potom aj Tomyho..., to je na mňa moc. 5* v žiadnom prípade. 4* kvôli dramatičnosti a Tomymu.

Říše hraček (2007)

Podstata filmu je schovaná, treba lepšie pozerať a počúvať (či cítiť/myslieť?).

SOS (2004) (pořad)

Neskutočne zábavná relácia, ktorej cieľ veľa ľudí nepochopilo. "Zrodenie hviezdy" - Polnišová. Brutálna dávka humoru. Najlepšie výkony: 1. Petra Polnišová - Nataša Geržová (Prcavé príležitosti), veverička Eliška, Mora Monster, 2xOTO 2. Roman Pomajbo - Edo/Sandokan bol nezabudnuteľný - ...veď vieš čo... :D, U slováka 3. Dano Dangl - Ibi Fajka, Jazykové okienko, Chruňo Monster 4. Peter Sklár - Jalo Bôček/Florián - čeho? (Prcavé príležitosti) Zmena mien bola fantastická (naj: Michal Hudák - Pichal Chudák)

Underworld: Probuzení (2012)

dej nič moc, málo akcie!!! na to že je Selene jedna z najstarších upírov a je poškvrnená Korvínovou krvou má problémy s obyčajnými lykanmi. 3* už len zo zvyku

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Pôvodne som čakal obyčajný priemer. Dokonca som neveril, že by tento titul mohol vydržať viac ako 2 série. Ale prekvapujúco zmes charakterov funguje a humor si drží rovnakú latku od začiatku do konca 7. série. 8 bola podpriemer, Charlie, hlavná humorná postava, sa odsúva na vedľajšiu koľaj (nepochopiteľné). Nečakal som, že humor na jednu tému môže tak dlho vydržať, aj keď frázy-hlášky sa menili. Dokonca hláška o odsťahovaní sa Allena a Jake ma bavila 7 sezón (v ôsmej to už bolo moc).

Ajťáci (2006) (seriál)

Britský humor a k tomu z prostredia, ktoré mi je blízke.

Smallville (2001) (seriál)

Bez 2., 3,. 5.-8. série by to bolo aj na viac hviezdičiek. To naťahovanie mi liezlo krkom. Držala ma len mytológia a Erica Durance.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

To čaro väzenia po 1. sérii odpadne a ostáva len útek. Po tom ako Micheal stratí súpera v podobe agneta FBI (Fichtnera) to nemá taký náboj a nejaká "spoločnosť" to nemôže nahradiť. Akcia napriek tomu ostáva do konca, ale to "čaro" už nie.