Alf (1986) (seriál)

Sitcom môjho detstva. Nezabudnuteľný Dančiakov dabing. Bohužiaľ kvalita mala klesajúcu tendenciu a to kvôli nemennosti vedľajších postáv. Tennerovcov mali proste vymeniť po 2. sérii.

Přátelé (1994) (seriál)

Keď ho začali vysielať na markíze, tak ma vôbec nezaujal, proste ma nebavil. Ako dospelí ho považujem za výborný seriál, kde každá postava vytvára určitý svoj humor a vytvára vynikajúcu zmes. Pri posledných sériách som mal dojem, že postavy Moniky a Chandlera sú v úzadí. Perry akoby bez drog bol len komparzistom. Škoda. 1-5 séria = 5*, ostatok 3,5*

Frasier (1993) (seriál)

Vynikajúci herci až na pár vybočení. Scenár, aj keď v posledných dieloch pokulháva, drží si latku od začiatku do konca. Zmes charakterov postáv proste dokonale vytvára napätie a humorné situácie. Ďaleko lepší ako Cheers.

Bleach (2004) (seriál)

U mňa druhé najobľúbenejšie anime (1. Dragon Ball). Vynikajúci v každom smere - animácia, mytológia, scenár, hudba.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Žeby dokonalý seriál...?!

Obchod na korze (1965)

Najlepší film o židovskej otázke. Geniálny výkon Kronera.

Rocky (1976)

Celá séria je moja srdcovka. Ikona športovo-motivačných filmov. Nezabudnuteľný soundtrack.

Znamení (2002)

Najväčšie a najdlhšie napätie som zažil pri tomto filme. Začal som film pozerať bez toho aby som si o ňom niečo zisťoval a vyplatilo sa.

Návrat do budoucnosti (1985)

Najlepšie spracovanie najväčšej túžby ľudstva (cestovanie v čase). Ani jednu postavu by som nemenil. Spojenie Zemeckis - Silvestri sa tiež nezapre. Korunný klenot v Sci-Fi. Aj keď pokračovania mierne upadnú, stále sú na 5*.

Smrtonosná past (1988)

U mňa zrodenie najlepšieho akčného hrdinu. Bruce to má proste v sebe.