RocknRolla (2008)

Viděl bych to na Ritchieho klasiku z toho dobrého co natočil, nemyslím těch pár posledních blbinek, který nestáli ani za řeč.. Ani by se tam nemuselo tolik povídat, ikdyž některé hlášky byly prostě parádní:-).. Trochu větší spád by neškodil.. Ale i tak to byla skvělá podívaná se vším co v podsvětí prostě nemůže chybět..

Zelený rytíř (2021)

Exklusivně natočená nuda :-( Ve finále jsem asi ani nepochopil pointu.

Lincoln (2012)

Krásně natočená nuda.. Hodnotu má tento snímek spíše historickou..

Dokonalý smysl (2011)

Neskutečně zajímavý příběh, akorát mě přišlo, že to bylo jako seriál, u kterého se můžete po skončení prvního dílu těšit, že bude další díl a příběh bude pokračovat až do konce.. Bohužel, tady se nejedná o seriál, ale o celovečerní snímek, takže se už nemáte na co těšit.. Cítil jsem se trochu podvedený, protože jsem se těšil na velké finále, kde bude alespoň náznak jaká byla příčina.. Škoda no, potenciál byl veliký..

Nelítostný Parker (2013)

Vůbec žádné překvapení, klasická Stathamovská mlátička pro zabití cca 2hodin drahocenného času:-)

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Minimálně dvě hvězdy jsou za Stiflera.. Ten jediný se staral o zábavu.. Ostatní tam jsou pouze figurky, které se dostávají do trapných situací..

Dredd (2012)

:-)))) ten výraz ve tváři byl fascinující, 100% času oba koutky u pusy dole.. To musel být neskutečně náročný tréning pro tuto roli:-))

Bourneův odkaz (2012)

Bohužel se stalo to co nemělo:-( Po veleúspěšné trilogii s Mr.Bournem, přišel docela slabý odvárek jako pokračování. Ze snímku absolutně vymizelo napětí, které bylo v trilogii s Bournem 100%. Samotný snímek až zase takový průšvih není, ale snažit se navázat navázat na něco tak dokonalého bohužel nejde.. Kdybych neviděl trilogii Bourna, tak si myslím, že jako akční podívaná by to bylo super a dal bych určitě o hvězdu navíc, ale bohužel....

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Bohužel jsem nepochopil, proč byl tento snímek vůbec natočen:-( Dělat remake dva roky starého filmu je podle mě naprostá blbost. Z tohoto snímku absolutně zmizela drsnost severského prostředí. Další co mě nesedělo, tak bylo hvězdné obsazení. Pro tento snímek to bylo zbytečné, protože příběh má být ta nosná osa a ne herci. Ve výsledku to na mě působila jako průměrná kriminálka u které jsem již dopředu věděl kdo je vrah:-)) A nebyl to zahradník:-))

Sněhurka a lovec (2012)

Největší zklamání je přiblblá sněhurva kterou nevím, jak je to možné hraje ta největší trubka ze ságy se jménem Kristen.. Ty její přiblblý úšklebky mě pořád nějak připomínaly jiný film a kvůli tomu jsem čekal kdy s tam objeví nějaký ten upíreček:-)) Naštěstí žádný nebyl.. Jóóóó královna Charlize, ta byla mnohem, mnohem hezčí, tak nechápu co tam to zrcadlo mlelo za nesmysly.. Na to že mám skutečně rád historické filmy, tak tady jsem se trochu musel trápit.. Ale jinak dobrý.. Průměr..