• Krátkometrážní

Hotel Insomnia (2010) (pořad) odpad!

Viděl jsem všehovšudy jeden díl a to už po prvních minutách jsem se přemáhal, abych to nepřepnul. Dopředu jsem věděl, že tam bude Radek Bradáč (zakladatel warforum.cz) a tak jsem to kvůli tomu zlédl celý. Když už tam konečně byl, tak moderátorem položené otázky byli stupidní. Moderátor zcela nepřipraven, vůbec nevěděl o čem že se to vlastně mluví. Do toho vyrušoval další tragéd rádoby vtipným humorem. No prostě děs.

Rain Man (1988)

Dustin Hoffman rozhodně za plný počet, jenomže debilně napsaná role Cruise (nevěrohodný vývoj člověka během šesti dní) a s ním i zbytek filmu, který se na můj vkus až moc vleče, to všechno srazí na tři hvězdy. Navíc jsem čekal dramatičtější zakončení než tenhle konec-nekonec. Třeba taková smrt Raymonda po jednom z jeho záchvatů by mě i k těm slzám dohnala.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Ale jo, byla to sice hrozná slátanina, ale zasmál jsem se. Sice ty fóry byli většinou dost suché, ale zase jich tam bylo docela dost na to, abych tomu dal 40%

Ukradni, co můžeš! (2001)

Komedie to nebyla, možná tak místy, drama taky ne, válečný - no budiž, byli tam chlapíci v uniformách, ale že by to bylo něco převratnýho, to rozhodně ne. Ovšem to mluvím pouze o 3/4 filmu, protože pak nastoupil grandiózní konec, který to všechno povýšil o třídu výše. U takového průměrného filmu jsem tak zdařilý konec opravdu nečekal. Za to si to zaslouží tři hvězdy.

12 rozhněvaných mužů (1997) (TV film)

Naprosto zbytečný remake bez jakékoliv inovace. Pokud si budu chtít pustit Dvanáct rozhněvaných mužů, rozhodně sáhnu po originálu s Voskovcem a spol.

Jednou se vrátí (1991) (TV film)

Námět byl dobrý, ale filmové zpracování bylo strašně odfláknuté. A co se týče závěru? Byla chyba měnit knižní předlohu. Nemůžu jinak, u mě 30%

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Když si vezmu, že se s tim moulou tahá několikačlenej štáb, kterej rozhodně brouky apod. nepojídá a veze si s sebou lecjaký jídlo, jsem si celkem jistý, že Bear si taky vezme. To samý s noclehem, postaví sice příbytek z všeho možnýho, ale sotva se přestane točit, tak už leze do vyhřátýho spacáku. A když si vezmu, že on si na cestách nese jenom baťůžek a za ním se valí celou cestu chlapík s kamerou na rameni, tak tedy nevim, kdo je na tom vlastně hůř. Ale na druhou stranu, člověk aspoň zjistí užitečný informace pro přežití v přírodě. Za to taky dávám ty tři hvězdy.

Route 66 (2009) (studentský film)

Až na tu nezajímavou animaci to mělo slušný námět i když předvídatelný konec, ale co , ode mě dobrejch 60%

Deprivační staniol (2007) (amatérský film)

Psycho je to slušný, ale to zakončení jsem čekal nápaditější...