John Wick 2 (2017)

Další kapitola Johna Wicka, která nemusela vzniknout, ovšem její příchod určitě nedělá prvnímu dílu ostudu! Příběh malinko slabší než v jedničce, ale akční scény na jedničku, krásný vizuál, výborná hudba a otevřený konec naprostý luxus! O zklamání se určitě nedá mluvit.

X-Men: První třída (2011)

Ačkoliv jsem měl k novému obsazení a celkově prequelu dost skeptický pohled, tento díl neskutečně překvapil. Fassbender v roli Magneta naprosto skvostný, ostatní se také povedly, perfektně se objasnily určité otázky a ve výsledku nemám co vytknout.

The Grand Tour (2016) (pořad)

Ačkoliv se nepovažuji za velkého fanouška tohoto žánru, ani jsem Top Gear nikdy pravidelně nesledoval, tak první díl GT mě naprosto uchvátil a hodlám ve sledování pokračovat. Naprosto skvostný vizuál, který nevidíte ani v áčkových filmech, snad nekonečný rozpočet a povedené vtípky z toho dělají extrémně zábavnou show, která rozhodně kromě nadšenců rychlých kár dokáže zaujmout i neutrální diváky.

Padesátka (2015)

Další film, který akorát dosvědčuje že česká filmová tvorba je jeden velkej humus..

Me and My Monkey (2016) (amatérský film)

Moc pěkná kvalita, kamera ale herecký výkony nic moc , jestli měl být vypravěč vtipný tak byl spíš trapný a navíc už jsem stejný nápad viděl v jiný kovbojce. No a největší slabinou celkově scénář. Inspirace Tarantinem, ale dost chudá.