Bullittův případ (1968)

Sice mě dost pobavil týpek s bouchačkou v letadle, ale super podívaná. Honička velice zdařilá, na svou dobu to muselo být WOW.

Agent Jebal - Dáma v Nesnázích (2016) (amatérský film)

Přijde mi, že autoři natáčí filmy jen jako hloupou srandu. Zkrátka je poznat, že nejsou filmaři, ale youtubeři.

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

UPDATE 2022: Naprostá dokonalost! Mladší brácha seriálu Breaking Bad se vůbec nemá za co stydět, právě naopak! Better Call Saul možná není tak velkolepý jako příběh Waltera Whita, ale tyto dva příběhy (+ El Camino) tvoří dokonalý celek. Tenhle seriál je pro fanoušky Breaking Bad naprostá povinnost a až na pomalejší start trvající zhruba až do druhé série není v podstatě co vytknout. Tvůrcům děkuji za úžasný zážitek a nezapomenutelné univerzum. Původní recenze 2018: První série až na výjimky poměrně nudná, nezáživná a málem jsem přestal sledovat. Ovšem druhá série to je jedno překvapení za druhým, poslední díly naprosto výborné. Třetí společně s čtvrtou kompletně převzala DNA starého dobrého Breaking Bad a fanouškům všema deseti doporučuju!

Deadpool (2016)

Solidní podívaná, ale že by to bylo tak "extrémně úžasný" to určitě ne. Slušný hlášky, rozhodně nebyla nuda ale příběh trošku moc jednoduchý, čekal jsem malinko víc..

Gran Torino (2008)

Velice skvělé napsané, natočené, zahrané i zrežírované. Jeden z těch filmů, které byste neměli přehlédnout ať už Eastwooda rádi máte, či nemáte. :)

Vejška (2014)

Naprosto o ničem s dost suchým humorem a až na výjimky s hroznými hereckými výkony.

Most do země Terabithia (2007)

Velice nadějný a povedený film, ale to zakončení je naprostá katastrofa, která zazdí celý film.