Vdovy (2018)

Za poslední 30-40 minut 3 hvězdy. Jinak docela špatný.

Suburra (2015)

Dobrý film, který na mě ale nepřenesl žádné emoce. Mafiánské filmy nejsou většinou úplně můj šálek kávy, nasevírujte mi radši mysteriózní krimi thriller stylu Zodiac, než mafiánskou vyvražďovačku.

Bohemian Rhapsody (2018)

Myslel jsem si, že se bude jednat o klenot a konečně nějaký film zaútočí na duo snímků z roku 1994 (Shawshank a Forrest), ale nic takové se nekoná ani zdaleka. I současné 4. místo je bohužel až příliš a kukačky zřejmě na něj zanedlouho udělají nálet ze svého hnízda. Ještě nějaký čas si ale zřejmě budeme muset počkat, než se tak stane. Nicméně ať jen nekritizuji, film je povedený a rozhodně stojí za shlédnutí, ale zase taková pecka, jako výše zmíněné filmy, to pro mě nebyla, takže plný počet dát nemůžu. Navíc jsem celý film čekal na "Show must go on" a nedočkal se, i když jsem vlastně ani nemohl, jelikož píseň byla nahrána až několik let po skončení událostí ve filmu (musel jsem samozřejmě zagooglit).

Domek z karet - Série 6 (2018) (série)

Po shlédnutí celé série mi opravdu sedí jeden komentář, který jsem četl na zahraniční stránce. Seriál měli radši přejmenovat na "How to Get Away with Murder". Ačkoliv se mi některé díly líbily, musím uznat, že kvalita rapidně klesla a zanechala tak jeden z klenotů Netflixu, na jejich poměry až s podprůměrnou sérií a my si můžeme jen představovat a dohadovat, jak by vypadal scénář s účastí Franka. Mohlo se jednat o jeden z nejlepších seriálů vůbec. Bohužel takto zapadne v historii a bude pouze jeden z mnoha. Ale jak správně řekla Claire "There. No more pain.".

Domek z karet - 68. kapitola (2018) (epizoda)

Hra na kočku a myš pokračuje. Claire se jen tak nedá. Frank sice chybí, ale i tak je seriál stále zajímavý.

Domek z karet - 66. kapitola (2018) (epizoda)

Ano, je jasné, že Frank bude chybět a chybí, ale zas tak hrozné to není. Taky mi vadí, že ho vyhodili, ale jen kvůli tomu hodnocení snižovat nebudu, jak to někteří dělají. První díl zatím slušný a těším se na další, i když čekám úpadek kvality, snad seriál bude mít důstojné zakončení.

Halloween (1978)

Jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších filmů ve svém žánru. To se mu jistě nedá upřít. Pustil jsem si ho po letech, abych se navnadil na nový Halloween, který má přijít za pár dní do kin a musím říct, že mě zklamal. Hudba je vynikající, což je víceméně jediná věc, která ve filmu dělá tu atmosféru, kterou v hororu chcete cítit. Moc mě to nebavilo, čím jsem byl překvapen. Doufám, že novodobé pokračování bude lepší, protože se na něj docela těším.

Frekvence (2000)

Jaká je pravděpodobnost, že si pustíte random film 10. října, a počáteční děj se odehrává v tom stejném datu? 1 ku 365? Mně se to podařilo. Svoje štěstí jsem si vybral, takže tu sportku už asi přestanu sázet.