Roming (2007)

Jedno z největších zklamání roku. Na tenhle film jsem se děsně moc těšil. Už podle námětu tak i podle obsazení. Vejdělek mě už podruhé zklamal, takhle podělat zajímavý nápad. Kromě pár hlášek z Polívkových úst je film naprosto zbytečný...škoda

Dokonalá bouře (2000)

Když byla Dokonalá bouře novinkou a já si ji ve videopůjčovně půjčil, bylo mi 12 let a já byl pevně rozhodnut, že chci být rybářem na moři. Tenkrát po schlédnutí jsem nemohl usnout, jak jsem byl nadšený.V té době se stala Dokonalá bouře jedním z mých nej filmů. A vydrželo mi to dodnes. Bouři jsem stačil zkouknout ještě několikrát a vždy nechala za sebou ve mne silný zážitek. Tohle je holt pro mě srdcová záležitost a objektivita musí stranou. The best movie!!!

Rafťáci (2006)

Mě to bavilo. Vím, že to není nějak úchvatná zábava, přesto jsem se i párkrát ze srdce zasmál. A to se mi v poslední době stává u českých komedií tuze málokrát.

Kalifornie (1993)

Hodně povedený snímek. Brad Pitt opravdu exceloval. Poslední půl hoďka je naprosto strhující.

Klub rváčů (1999)

Musím říct, že je Klub rváčů vyjímkou, kde se filmové zpracování MINIMÁLNĚ vyrovnalo knižní předloze. Ať je to díky fantastické originální režii Davida Finchera, dokonalému hereckému obsazení jak ústředních postav (B.Pitt, H.B.Carter, E.Norton) tak i vedlejších (M.Loaf,J.Leto,Z.Grenier...) či uchvacujícímu vizuálnímu koncertu. Nemám už víc jak vychválit tento filmový klenot, který nemá ve filmografii obdob. Kdyby Fincher u ž nic nenatočil, zůstane jenom tímto filmem nesmrtelným (a to nemluvím o jiným kouscích mistra:-) ) Fincher je jednoznačně nejlepším režisérem v oblasti thrilleru a dovoluji si ho přirovnat k mistrovi Hitchcockovi. Můj TOP!!!

Mexičan (2001)

Průměrná romantická krimi/komedie se sympatickým obsazením. Přes pěkné výkony všech protagonistů mě nejvíce zaujal James Gandolfini v roli homosexuálního zabijáka. Julia Roberts je jako obvykle trošku šáhlá a histerická. Brad Pitt měl samozřejmě už daleko lepší role a tato v jeho filmografii zapadne do širokého průměru. Přesto jako celek film potěší a překvapí. Za mě dobrý!

Resident Evil: Apokalypsa (2004) odpad!

Jednoznačně nejhorší díl série. Naprosto odfláknutý a zbytečný film, který kazí pověst vcelku povedené hororové sérii.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Nechápu proč to má tak vysoké hodnocení. Vždyť je to strašný. Nuda obřích rozměrů rozprostřená do 137 minut. Jediný kvalitní herci jsou Ewan MCGregor, Natalia Portman a CH.Lee jinak je to děs běs. Ústřední postava Anakina je Haydenem Christensenem zahrána strašně - přímo odporně a hlavně díky němu jsou pro mě nové hvězdné války trapným odvarem starých - dobrých dílů, kde exceloval kupříkladu Harrison Ford. Dokonce i Ewan McGregor, kterého mám, díky Trainspottingu, Hlídači mrtvých či Hranici Života opravdu rád mi v této roli nesedí a výběr jeho, nebyl podle mne nejšťastnější. Smůla, jiné Hvězdné války nejspíš už nebudou, a bohužel sem tomu rád. Už tento díl, který je zaručeně z celé série ABSOLUTNĚ nejhorší a nebylo by mi nejlépe kdyby mou oblíbenou sérii pohřbily snad ještě horší epizody.

Růžový panter (2006)

Vůbec jsem nepochpil proč film tak propadl a všeobecně se moc nelíbil. Mě se Steve Martin líbil moc a i když očekávaně původnímu Clouseaovi se nevyrovnal, tak bych řekl, že přesto překvapil. Sekundující Reno moc příležitosti nedostává, přesto jeho postava je sympatická a kvalitně zahraná. Vtipy se střídají s kvalitními i trapnějšími, těch je tam však pomálu a celkem jsem se bavil po celou dobu stopáže. Těším se na další díl! A přeji mu vřelejší přivítání!

Duch jezera (2004)

Ačkoliv se jedná o hodně chudý snímek z hlediska rozpočtu, obsahem i zpracováním si myslím, že nejhorší není. Ba naopak. Herci jsou jiní než v nekonečném množství amerických hororů a neokoukaní. Temná atmosféra severu dodává Duchu jezera tíživou studenou atmosféru. Podle mého názoru nejsou nutné velké finance na počítačová monstra a hektolitry krve. Stačí troška chutě a nápadu. Jsem tu asi sám, ale já byl maximálně spokojený.