Něco jako komedie (2010)

Silné čtyři hvězdy. Zach konečně nehraje pořád to samé (i když dobře) a zahrál si vážnější roli. Film je to opravdu příjemný, není tupý ani hloupý, nejsou zde prvoplánové vtipy či moralizování. Naopak. Po delší době je to opravdu koukatelný, krásný snímek, který mi dokázal něco sdělit. Navíc všichni herci byli vybráni skvěle, úžasné herecké obsazení. Ať už zmíněný Zach, který se zde představil jako výborný herec i vážnějších rolí, tak pro mě neznámý Gilchrist. Na "Něco jako komedie" se rád podívám někdy opět zase.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Milý seriál. Jinak ho pojmenovat snad nelze. Příjemně se na něj kouká.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Tragická záležitost...jednu hvězdu za někdy docela sympatické české herce.

Ulice (2005) (seriál)

Jsou horší seriály, ale i tak je to děsná blbina. Na druhou stranu jde o odpočinkovou podívanou v podvečer a když se přivřou všechny oči i uši, tak se to shlédnout bez úrazu dá.

Noc žraloka 3D (2011)

Čisté tři hvězdy. První půlka je tak max. za dvě, neboť byla nudná, nezajímavá a už už jsem si nadával za co jsem to vyhodil těžce vydělané peníze. Druhá půle to však napravila. Akční, napínavá, pěkné zpracování žraloků, zkrátka mě to bavilo. Škoda jen, že to tak nemohlo být od začátku. Takhle se jedná o takovou (pozdně)letní jednohubku. Velkým minusem je absence drsnějších scén, které by se k takovému filmu hodily a hodně ho pozvedly. Takhle to byla taková limonádka pro teenagery.

Piraňa 3D (2010)

Není tomu moc co vytknout. Je to klasická béčková řezničina se všemi komponenty, který takovýto film musí mít. Bavilo, ale neoslnilo.

Jeepers Creepers (2001)

Snad jediným plusem bylo povedené monstrum vytvořené starou trikovou školou s minimem počítačových triků. Tomu fandím. Ale jinak...Tak za prvé: totálně mě iritovaly hlavní postavy, které se chovaly tak debilně jak je to jen v hororech možné, naprosto stupidní jednání a chování, bože!!! Za druhé: po zajímavém začátku se děj odvíjel strašně podivně, jakoby bez myšlenky a hlavně ke všemu NUDNĚ. Za třetí: finále je dost dementní, ale to jsem v průběhu filmu tušil. Nechápu jak mohl mít tenhle horor kdy úspěch. Zatracené nepovedená záležitost.

Je to i můj život (2009)

Bože to byl nádherný film. A já tyhle nucené dojáky tak hrozně nemám rád, ale tohle mě vážně dostalo. Pět hvězd je samozřejmostí. Jediné co bych vytkl je posledních cca deset minut, které byly příliš natahované a už to trochu ztratilo ten první dojem. Jinak bezchybné, od začátku až do konce.

D-Tox (2002)

Strašně zabitá atmosféra. Zajímavý námět i prostředí, ze kterého mohlo mrazit. Stačilo jen trošku a divák mohl sedět u obrazovky přikovaný a s otevřenou hubou. Místo toho režisér natočil nudnou změt scén s plochými postavami a nezajímavým finálem.

Jonesovi (2009)

Zajímavý a netradiční film. A to se v dnešní přesycené době cení. Je pravda, že zpracování i celková zápletka není kdoví co, ale sympatičtí herci i zmíněná originalita neduhy s přehldem vyrovnává. Duchovny je sympaťák a je škoda, že nedostává příležitostí více, hlavně těch opravdu zajímavých. Příjemný filmek s milým koncem.