Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Tohle má být pro děti? :D Tragická nezodpovědnost zodpovědných.....Bez hlavy a paty, kostýmy šlapek, výraz herců nulový, hlavně že jsme koprodukční.....Snad z toho někdy vyvodí důsledky, když už to bylo v prime time....

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Expendables 3: Nejhorší z trojice Expendables - akční scény liché, hlášky které byly stokrát převyprávěny a v minulých dílech fungují jsou zde absolutně mimo. Milé znovuobjevení Snipese. Celkově si pojďme počkat na čtyřku - výhodou Expendables je, že staví na tom, co se může opakovat stále a nezevšední...Jen jako v případě trojky to může být zkrátka horší díl než ostatní :)

Na hraně zítřka (2014)

Smíchanina Počátku, Stokrát a stále znovu, Hvězdné pěchoty...nevím čeho všeho ještě. Vše už to bylo, někdy možná lépe, někdy možná hůře. Nerozumím tak skvělému hodnocení které zde film dostává. Cruis je ve formě, ale to je tak asi vše. Zničený Londýn??? Tak to už tu bylo milionkrát a jednou a to i v Harry Potterovi a o mnoho efektněji! A závěr v Paříži??? Proč si vybrala OMEGA takovéto podzemní sídlo? :D Komedie a ještě slabá!!!!

Tři bratři (2014)

Tři bratři: Tato nová pohádka tria - Uhlíř a otec a syn Svěrákové za podívání stojí.. Ale nevím zda je nutné jít na ni do kina. Myslím, že tak akorát jí bude slušet televizní obrazovka o svátečních večerech. Nápad tří spojených pohádek dohromady se mi líbí, provedení také, ale např. kvalita textů v písničkových částech občas pokulhává. Může se stát, že to pro Vás bude pohádka typu jednou a dost... Herecko - pěvecké obsazení na české poměry velmi dobré. Loutky pohádku neruší, naopak jí vyhovují

Tyran (2014) (seriál)

Tyrant: Tento seriál, který je poměrně zdařilou ukázkou uměle nalinkovaného arabsko - muslimského diktátu mne minimálně zaujal. Scény, které sice očekáváte, zde působí přesvědčivě. Postavy vykresleny sugestivně: Hlavní hrdina - lékař a zároveň jeden ze synů předešlého diktátora ukrývá v sobě mnoho vnitřních démonů, nový diktátor - bratr hlavního hrdiny, psychopat, který doplatil na krutost režimu, hrdinův strýc - velitel armády a hlavní zloduch...a takto můžeme pokračovat dlouho... Seriál sklouzává místy k selance, ale to u mnoha dílových padesátiminutových šotů musíme očekávat. Výhodou je, že od začátku zůstáváme v napětí, zda skončíme občanskou válkou nebo happyendem.

Vinaři (2014) (seriál)

První díl tragedie - přesně jako předešlé komentáře i já postrádám jakoukoli pravou Moravskost v podání pražáků...Maximálně pan Junák vypadá autenticky. Zakopali dokonce i přesvědčivost p. Navrátila, kdy z jeho doktora udělali jen ,,držte hubu pane doktore,, kreaturu. Moravština všech Čechů vypadá i po nadabování stejně hrozně. Místo toho měli přijet k nám na jih....ale ono i v Hošticích by měli oproti Slunce seno co do nářečí dohánět, aby je Doudlebané nevyhodili... Zkrátka místo známých tváří měli zapojit Brněnskou ekipu a místo laciného humoru dvou idiotských policistů třeba i trochu vážna... Druhý díl i když žádná pecka lepší než předchozí seznamovací, mladí ,,novoherci,, přesvědčivější než Postránecký a spol. Pakliže se bude seriál podobně zlepšovat s každou epizodou, dotáhne to u mne i na 3 hvězdy...ale nechvalme dne před večerem...

Probudím se včera (2012)

Lepší z naší české tvorby....romantická komedie mající vše, co romantické komedie mít mají...opravdu krásná Eva Josefíková, dobře hrající Mádl (ač ho rád nemám). Chyběly mi pouze ,,vypjatější,, režimové věci...myslím, že tam se ještě dalo zabrat, ale má to být romantika a romantika to je :D jestli se chcete krapet uvolnit a naladit se na happy end - pak je to dobrá volba.