FosaCZ

homepage

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 22.11.2018  21:45

Film se jmenuje Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny, ale fantastická zvířata nemají pro příběh absolutně žádný význam (pár se jich tam na pár minut mihne) a Grindelwald žádné zločiny nespáchá (v závěru snad jeden rozjede). Něco je tady očividně špatně.

• 17.3.2018  21:49
    Nikdy nejsme sami (2016)

Pokud bylo záměrem Petra Václava vytvořit mučící nástroj, odvedl skvělou práci. Pokud chtěl ale cokoliv vyprávět, totálně pohořel. Nikdy nejsme sami je otřesný film, který je chvilku černobílý, chvilku barevný a je to vlastně fuk, protože v něm nemá opodstatnění vůbec nic.

• 16.1.2018  23:23

Nolan diváky vzal přímo do Dunkerku, Wright ho řeší od stolu. První film sází na nepřetržitou akci, druhý na nepřetržité řeči. Nejtemnější hodina je tak britská, že více už to snad ani nejde. Ukecaný interiérový film se skvělým Oldmanem, který má na 100% v kapse Oscara a na 1000% cenu BAFTA.

• 6.1.2018  19:54
    Já, Tonya (2017)

Žádné sportovní drama, ale fraška o zpackaném americkém snu. A parádní! Margot Robbie si jako buranská Tonya tak trocho zopakovala roli ze Sebevražedného oddílu a Allison Janney předvedla naprosto špičkovou čůzu. Pro mě je Já, Tonya podstatně lepší film než přechvalovaná indie komedie Lady Bird. A to včetně ženských hereckých výkonů.

• 1.1.2018  20:47

Ten film je bohužel naprosto prázdný. Nedrží ho pohromadě silný příběh ani zajímavé postavy. Svěrák nevytěží pořádné drama ani z protiválečného odboje. A oproti Obecné škole nemá ani příliš pod kontrolou dětské herce. Kde jsou ty časy, kdy měla každá scéna význam pro vyprávění? Tady se všechno děje tak nějak bez účelu a zbytečně.

• 1.1.2018  18:12

Kdyby se v Největším showmanovi nezpívalo, byl by to podprůměrný film. Naštěstí jsou tady ale skvělé písně, z nichž každá má potenciál stát se hitem. Ve výsledku tak má showman mnohem větší drive než Bídníci a La La Land dohromady. A to je to, co dělá dobrý muzikál dobrým muzikálem,

• 24.11.2017  22:50

Jediné, co jsem si z toho filmu, jehož vizuální stránka je na úrovni tvorby prvního ročníku FAMU je, že to Juliette Binoche sluší. To bych ale usoudil i podle fotky a nemusel jsem 94 minut trpět sledováním této hrůzy.

• 17.11.2017  22:26
    Milada (2017)

Při hodnocení toho filmu je těžké oprostit se od reality. Hlavní postava je vylíčena bez emocí jako heslo z encyklopedie. Ať už se odehrává druhá světové válka či komunistický převrat, nedaří se vytvořit tíživou atmosféru. Dialogy nedosahují ani úrovně průměrné televizní inscenace. Kolorované archivní záběry působí jako pěst na oko. Informace jsou sdělovány tím nejprvoplánovějším způsobem (titulní strana novin). Spousta scén nemá pro příběh vůbec žádné opodstatnění, nebo vyzní do prázdna. Dvě hvězdičky vlastně jen z úcty ke skutečné Miladě Horákové.

• 23.10.2017  21:37
    matka! (2017)

Vznešených myšlenek je tam asi fůra, ale proč je hledat ve filmu s abnormálně nesympatickou hrdinkou, jehož vyprávění naprosto selhává? Aronofsky svůj stylizovaný svět bohužel staví na postavách, které jsou stejně jako biblické motivy jen prázdnými symboly odtrženými od reality. Tím pádem je úplně fuk, co se v tom baráku vlastně děje. Jako absurdní drama ve stylizovaných kulisách by to možná fungovalo. Jako film plný kýčovitých digitálních efektů ani omylem.

• 18.8.2017  21:10

Sanatorium ve švýcarských scenériích vypadá moc hezky, jenže to, co se v něm děje, je po dvou hodinách otravné. Napětí brzy zmizí a sním i zájem zjistit, co vodou zfetovaní pacienti prožívají. Místo pointy pak přijde vyhrocené finále a celé to snažení je k smíchu.

• 11.7.2017  22:30
    The Circle (2017)

Ona už ta knižní předloha nebyla žádný zázrak. Ale film je ještě o poznání slabší. Na to, že vypráví o vizionářských technologiích, je ukrutně nepokrokový a nezáživný.

• 7.7.2017  21:05

Já tomu teen Spider-Manovi nemůžu přijít na chuť. V Občanské válce byl fajn zpestřením a odlehčením, ale celý film neutáhne. Bavilo mě sledovat Iron Mana (i když ve finále dost nelogicky stál dost nelogicky mimo hru), i Peterova plus size kámoše. Jen ten hlavní hrdina mi byl tak nějak fuk. Spider-Manovo vzkříšení je nedozrálý film stejně jako hlavni skoro hrdina, ale pro teenagery hodně pomalý a málo cool.

• 24.6.2017  22:06
    Wonder Woman (2017)

Wonder Woman je o třídu lepší a hlavně uvěřitelnější než její toporní parťáci z Ligy spravedlivých Batman se Supermanem. Kdyby byl film kratší o 20 minut, má ještě o hvězdičku víc.

• 5.11.2016  10:39

Tohle si rozhodně zaslouží pozornost. Benovi je definitivně odpuštěn jeho úlet s Jennifer Lopez.

• 23.10.2016  15:40

Po samoúčelně skandálním Hotelu povedený návrat k podstatě strachu. Tvůrci konečně pochopili, že Lady Gaga není žádná herečka ale rekvizita a podle toho je s ní po právu naloženo. Námět sice trochu vykrádá první řadu, ale s šestou epizodou přichází odvážný tah, který seriál posunul někam, kde dosud nebyl.

• 7.6.2016  22:36

Marně se snažím vybavit si zbytečnější a marnější film než tuhle příšernou zhovadilost.

• 25.4.2016  23:27

Krásné! Od začátku do konce.

• 28.3.2016  21:59

Digitální balast o tom, jak se Batman a Superman celkem bezdůvodně nenávidí a poté, co spolu hodí řeč o maminkách, se z nich stanou nejlepší kámoši. Affleck i Cavill jsou jen voskoví panáci neschopní projevit jakoukoliv emoci, takže spolu můžou soupeřit jen v tom, kdo je méně sympatický. Před absolutním zavržením je chrání jen to, že zdaleka největším kreténem je tady Lex Luthor...

• 24.2.2016  11:12
    U moře (2015)

Jediný poznatek z této úmorné podívané je ten, že Angelina je strašně vyžilá. Asi by to neměla s pracovním nasazením přehánět a přestat režírovat a především psát filmy.

• 15.2.2016  22:37
    Deadpool (2016)

Zápletka by sice vydala na dvě stránky komiksu, ale Deadpoola prostě nelze nemilovat!

• 4.2.2016  22:39

Těch hrozných postav tam bylo víc jak osm, a všechny byly tak nesympatické, že je vlastně fuk, jestli někdo to tříhodinové ukecané utrpení vůbec přežije.

• 22.1.2016  22:40
    Spotlight (2015)

Film, u něhož je podstatnější "o čem je", než "jaký je". Spotlight je všechno jenom ne strhující rutinně nasnímaná záležitost bez špetky kreativity.

• 14.1.2016  23:31
    Carol (2015)

Tomu filmu prostě chybí koule.... Pokud jde o emoce, Carol je naprosto sterilní záležitost.

• 4.1.2016  15:39
    Joy (2015)

Jediný dojem, který z Joy mám, je ten, že Jennifer Lawrence už nemá čím překvapit, a v 25 letech je fázi, kdy je s každým filmem víc a víc okoukaná a víc a víc nesympatická... přišlo to hodně brzy.

• 28.11.2015  23:13
    The Visit (2015)

Tady nejsou dementní jen děda s babičkou, ale i děti, které s nimi dobrovolně stráví celý týden, i jejich matka, která se chová naprosto iracionálně, ale především Shyamalan coby scenárista.

• 19.10.2015  23:03
    Mládí (2015)

Poctiva nekompaktni nuda k uzoufani.

• 10.10.2015  00:04

Nejhorší obavy se naplnily, z AHS je po nástupu Lady Gagy samoúčelná hra na efekt. Znepokojivá atmosféra je totálně v tahu a zůstaly jen podbízivé scény plné samoúčelné brutality, nahoty a skandálnosti. Jako pětiminutový videoklip LG by to obstálo, jako hodinový díl dříve kvalitního seriálu je to přímo nekoukatelné. Sbohem AHS, u páté řady stačí vidět pilot, a je zřejmé, že to bude jeden velký prázdný průser.

• 29.7.2015  21:59

Kdyby si dal Woody Allen letos pauzu a tento krutě vykonstruovaný nesmysl nevznikl, udělal by líp. A stejně tak si měl dát pohov v roce 2012.

• 30.6.2015  22:36
    Mimoni (2015)

Mile deti, to s vama zase jednou nekdo poradne vyjebal. Z Mimonu nemel nikdy vzniknout celovecerni film, cemuz vysledek se stupidni zapletkou naprosto odpovida. Kdyz nafouknete hovno na 90 minut, porad je to hovno.

• 14.6.2015  22:48

Jurassic World Reloaded. Nebyt o chlup lepsich efektu, ani bych nepoznal, ze nesleduju 22 let stary Jursky park. Na recyklaci si vylamali zuby ctyri scenariate, ale divaci se houfne zenou do kin, takze vzkriseni dinosaru bez spetky inovace splnilo svuj ucel.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7