Nevinnost (2011)

Scenáristicky překombinovaný paskvil. Doporučuji odstranit nic neříkající první třetinu i vykonstruovanou poslední třetinu a zbytek vydávat za slušný televizní film... Tak nějak to dopadá, když autor neví, co chce vlastně říct. A H+J toho tentokrát chtěli říct spoustu, naprosto bezdůvodně. http://chromy.blog.idnes.cz/c/173410/Bezduvodna-Nevinnost.html

Škola princů (2010) (TV film)

Klasický veřejnoprávní vánoční výplach. Nadějný námět byl přetvořen v naprosto rutinní záležitost.

Záměna (2010)

Nuda - sentiment - nuda - klišé - nuda - předvídatelnost - nuda.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Jsem přesvědčený o tom, že rozdělit Relikvie smrti na dva filmy byla blbost.... První díl je jen vata, která mě na finále nenalákala, ale naopak mě natolik otrávila, že si poslední zúčtování za další vstupné klidně nechám ujít....

TACHO (2010)

Scénář k žánrovému paskvilu Tacho dokázali manželé Landovi napsat za pět dnů. Osobně by mě zajímalo, co všechno ještě v tomto období stačili realizovat, protože psaní očividně celý pracovní týden nevěnovali. Soudný člověk by si uvědomil, že tímto prohlášením nepřímo přiznává, že svou práci pořádně odbyl. To by ovšem Landa (ať už v ženském či mužském rodě) musel/a mít alespoň nějaké ponětí o tom, jak se film dělá. http://chromy.blog.idnes.cz/c/167519/Rally-ve-slepe-ulicce.html

Na mamuta! (2010) odpad!

A já se ptám: PROČ?!!!!

Profesionální manželka (2010)

Ukecané divadlo po francouzsku, kde na jeden vtip připadá půl hodiny únavné konverzace.

Ďábel (2010)

Nebýt vynucené pointy násilně spojující osud dvou postav, mohl to inteligentní horor. Plusové body za překvapivě střídmé užití násilí a lekavých scén.

Hlava-ruce-srdce (2010)

O lásce bez lásky, válce bez války, magii bez kouzel a filmu bez příběhu... Dobrovolně se přiznávám, že jsem to nepochopil a to si troufám tvrdit, že jsem docela inteligentní. Přednosti tohoto filmu tak končí u vytříbeného vkusu pro výpravu a skvělé hudbě vhodně dokreslující ten zmatek na plátně. Viktorie Čermáková je buď neuvěřitelně špatná herečka nebo je její projev jen součástí pro mě nepochopitelné hry. http://chromy.blog.idnes.cz/clanok.asp?cl=164825