Archer (2009) (seriál)

Asi jediný seriál, který dokázal zkombinovat stupidní a infantilní humor a humor velice inteligentní a promyšlený. Z původně velice úchylné komedie bez příběhu se stal seriál, který dokáže člověka zabavit. Některé scény jsou doopravdy napínavé a seriál opravdu nenudí. Doporučuji

Sebevražedný oddíl (2016)

6x jsem se pousmát. 12 minut mě to seriózně bavilo. I pornoparodie na tento film měla propracovanější příběh. Jako vhodnou náhradu za tento film doporučuji záznam z koloniskopie.

Daredevil (2015) (seriál)

Tento seriál mě opravdu překvapil. Čekal jsem něco podobného, jako klasické filmy od Marvelu, jen rozřezané na několik částí. To co jsem nakonec uviděl je něco naprosto jiného. Skvělé herecké výkony, kvalitní scénář atd. Jediné, co bych tomuto seriálu vytkl, je kamera. Většinu času byla dobrá, ale ke konci 2. série začaly být posuny kamery na mě moc rychlé a trhané. Za mě 9,5/10

Švédská trojka (2013) (pořad)

Pár dílů je docela dobrých, ale jinak je to odporná zrůdnost. Nebo zrůdná odpornost? Já fakt nevím, ale nalíbí se mi to a nebaví mě to.

Vědecké kladivo (2014) (pořad)

Martin mě v tomto pořadu naučil víc, než učitelé matematiky, chemie a fyziky dohromady.

Naprosto retardovaný (2012) (pořad)

Naprosto souhlasím s jeho názory v 90% případů. Je vidět, že tento člověk není úplný idiot a ví o čem mluví

Ztráta času (2012) (pořad)

Martina sleduji už pár let a jeho smysl pr humor upřímně miluji.

Zodiac (2007)

Film mě velice překvapil. Čekal jsem něco podobného jako Havran, ale "vyskočila" na mě detektivka s hlavolamovým podtextem. Musím pochválit skvělé herecké výkony. Za mě 9/10. Dal bych 10/10, ale bohužel byl film v některých částech příliš zdlouhavý.

Kick-Ass 2 (2013)

Za mě 8,5/10. Film je co se efektů týče lepší než 1.. Bohužel mi chybí Big Daddy. Zápletka je oproti 1. dílu trochu slabší, to však vyvažují ostatní "superhrdinové". Hlavní padouch je ještě větší idiot, než byl v 1. díle. Nejlepší část je potitulková scéna.