Kajman26

(I)Relevantní Kajman

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 1.8.2020  15:23
    Gauneři (1992)

První film legendárního Quentina Tarantina Gauneři sice nedosahuje kvalit jeho novějších filmů, ale i přesto se jedná o kvalitní film se zajímavým dějem, dobrýmy hereckýmy výkony a tím kouzlem, které filmy Quentina mají. 4/5 nikdo není dokonalý ze začátku

• 30.6.2020  10:04

Nejlepší Film co jsem kdy viděl.

• 17.6.2020  08:50
    Solar Opposites (TV seriál) (2020)

Nechápu to časté srovnávání s Rickem a Mortym. Je to dost jiné. To že je to od stejných autorů neznamená, že je to stejné. Každopádně, Solar Opposites na Ricka a Mortyho nemá... Solar Opposites má 3 slabší díly, 4 dobré a 1 skvělý. Průměr mého hodnocení je 3,75* což není tak špatné. Nejlepší je sedmá epizoda, nejhorší byla asi ta první. 4*

• 12.6.2020  07:51

Tenhle seriál se srovnává s Rickem a Mortym, ale pravda je, že tenhle seriál zatím vypadá mnohem hůř než R&M. Zatím 3*

• 9.6.2020  13:38
    Rick a Morty - Série 4 (série) (2019)

I přesto, že v této sérii se objevil nejslabší díl celého seriálu (Díl s vlakem) dávám stále 5* Tato série stále měla výborné epizody, těším se na pátou sérii

• 25.5.2020  09:48

Moc se mi nelíbily ty černé prostřihy, které byly na začátku a na konci, ale celkový dojem mi to nezkazilo. Také mi připadá, že autoři se tak moc snaží poukázat, že je to v nynější době, až to bylo otravné (myslím třeba časté používání mobilních telefonů, i když musím říct, že alespoň s tím byl na konci vtip a někdy to dávalo smysl) Zkrátka, toto jsou ale maličkosti, které mé hodnocení nezmění. Benedict se do té role hodí a je to zajímavé. Uvidíme, jak to bude dál, zatím 5*

• 22.5.2020  12:42
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

Když jsem koukal na první dvě série, líbilo se mi to. Ale po zhlédnutí všech sérií, kdy mě třetí vůbec nebavila a čtvrtá taky moc ne jsem o tom popřemýšlel. A nakonec to není tak dobrý. Fakt ne. A to kdyby nebyly třetí a čtvrtá série, vlastně jsem furt na pěti hvězdičkách, protože bych nepřemýšlel o tom, že to vlastně tak dobré není. A hlavně, jediné charismatické postavy jsou Berlín a Profesor a na tom moc zakládat nejde, protože ostatní postavy jsou vlastně nezajímavé nebo otravné. Berlín byl sice zmrd, ale sympatickej. A Profesor sice charisma má, ale jeho postava je založena na pouhém štěstí. Pokud bych měl mluvit o dalších postavách, vlastně žádnou moc nemám rád. Proto (spoiler) mě třeba ani nějak nevadila smrt Nairobi. Prostě zemřela kriminálnice, ale v tom seriálu je to brané jako nečekaný zvrat, dojemná scéna a další takovéhle věci. A připadá mi, že po odpálení rakety na policajty se stejně nic nezměnilo. Lidi je pořád v tom seriálu berou stejně. A to je ono. Cliffhangery na konci dílů či sezón jsou vlastně zbytečné, protože stejně vám je jasné, že to Profesor vyřeší. A na tom si seriál zakládá a proto to omrzí. Ty cliffhangery jsou vlastně dle mě až moc častý a prostě to co přijde po nich už není tak zajímavé. Třetí a čtvrtá série už nepřinesly nic nového. Pokud se podíváte na druhou a čtvrtou sérii tak se jen prohodily postavy a přidal se záporák dovnitř. Nebo vlastně je to záporák, nebo kladná postava? No jako že to je seriál, který nemám moc rád tak jsem o tom psal už dost. Tak prostě není to dobrý seriál. 2*

• 1.5.2020  20:23
    Clarence (TV seriál) (2013)

Super!

• 10.4.2020  21:25

Lidé jsou z toho seriálu nějak až moc nadšení. Vždyť to ani není tak dobré... A tenhle dokument spíš než nějaké informace jen tvrdil jak jsou úspěšní a super... 1*

• 10.4.2020  19:17
    Bodyguard (TV seriál) (2018)

Po vydařeném atentátu se to opravdu rozjelo... paráda.

• 1.4.2020  22:06

Ano, zabavilo to. Párkrát jsem se zasmál. Ale jinak to byl stupidní příběh. Nedával smysl. Kdyby si to promysleli víc, mohlo by to být lepší. Protože ten film vážně mohl být dobrá komedie, na kterou se byzmyšlenkovitě podíváte... oh. Bezmyšlenkovitě. Já přitom přemýšlel. Aha. Proto.

• 23.3.2020  22:09
    Experiment 21 (TV pořad) (2020)

Ne

• 18.3.2020  11:02
    Final Space - Série 2 (série) (2019)

Ash se sebevražednýmy choutky byla cringe, ale jinak to bylo dobrý

• 11.3.2020  16:12

Hacksaw Ridge je úžasný válečný snímek, který je sice opravdu odporný po stránce brutality, ale okouzlující po stránce příběhové. Hezky se to míchá dohromady. Nemám žádný problém.

• 8.3.2020  11:47
    SuperStar 2020 (TV pořad) (2020)

Try not to cringe

• 27.2.2020  09:26
    Interview (2014)

Fajn komedie se zvrhne v akční boje s ukousnutýmy prsty... To vám toho moc neřekne,co? Stejně si to nikdo nepřečte...

• 21.2.2020  14:28
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Ten seriál není úplnej odpad, je tak na jednu hvězdu, ale jeho vynášení do nebes mě durdí, tak s klidem můžu hvězdu odebrat.

• 19.2.2020  18:01
    Pat a Mat (TV seriál) (1976)

Dobře, na Pata a Mata už nekoukám, ale stále zůstávají vzpomínky na můj nejoblíbenější seriál z dětství

• 16.2.2020  08:29
    Po životě (TV seriál) (2019)

To nejlepší z Netflixu

• 29.1.2020  17:30
    Kill Bill (2003)

Výborný soundtrack a závěrečná bitva. Ale Tarantino mívá mnohem lepší filmy.

• 29.1.2020  17:29

Jackie Brown mi prostě nesedla. Ale jinak u Tarantinovek mám 5 nebo 4 hvězdy. Po koukání na Auto zabiják jsem si však řekl, že zlatá Jackie Brown, protože tohle je pro mě nové dno, kterého jsem myslel že se u Quentina nedočkám. A to že mám Tarantina rád! Nespoutaný Django, Hanebný pancharti a Tenkrát v Hollywoodu patří mezi mé oblíbené filmy, ale tenhle film, je prostě špatný. Jackie Brown (2*) mě taky nebavila. Nebudu lhát. Ale měla alespoň něco do sebe. Ale tohle jen ukazuje zbytečnou nahotu, sexuální narážky apod. A takové filmy nemám rád... Takhle prostě nevypadají Tarantinovky, ale špatné béčkové filmy... 1*

• 27.1.2020  18:43

Nespoutaný Django je rozhodně jednou z nejlepších Tarantinovek a to že je výběr opravdu dobrý! Tarantino se holt vyzná...

• 25.1.2020  23:19

Tak z fajn SS nacistické komedie se nám zrodil celkem dramatickej film. 4*

• 15.1.2020  17:49
    Upgrade (2018)

Upgrade je skvělý sci-fi film, který zaujme již na začátku. Škody že Austrálie hoří, když dělají takto dobré filmy.

• 12.1.2020  09:57
    The Boys (TV seriál) (2019)

Tenhle seriál je sakra úžasný! Tak moc jsem nikdy nechtěl další díly! 5*

• 6.1.2020  15:22

No ale kurva! Tak tohle je úplně něco jinýho než jsem čekal! Já zprvu myslel, že The Boys bude jen taková komediální blbůstka, která bude parodovat DC filmy. Ale po čtvrt hodině už jsem měl jasno, že to takhle rozhodně nebude. The Boys totiž není komedie. The Boys je drama který bych nenazval ani superhrdinským. Toto je silné kafe dámy a pánové! Toto je silné kafe! Myslel jsem si, že alespoň ten Homelander bude čistý, avšak on také není. Nemohu se dočkat na další díl. Je to skvělé, je to originální, je to zajímavé. Tenhle díl mě nabudil k tomu, abych seriál sledoval dál. Protože již po prvním díle mám opravdu nutkání ihned sledovat další a další díl. 5* za originalitu, zajímavost a zpracování.

• 4.1.2020  11:46
    Jackie Brown (1997)

Quentine? Co se sakra stalo? To byl tak nudný film! Snad se podívám znovu na Tenkrát v Hollywoodu abych si spravil chuť! Takové filmy už ne. Minimum záživných scén, dialogy nějak ohromující nebyly. Téměř žádná střelba, brutalita, smrt. Něco co by ten film oživilo. Jen 15 minut nějaké akce, jestli se tomu tak dá říct na sto padesáti minutový film opravdu nestačí. 2* a ať je to příště lepší!

• 1.1.2020  16:36

Jako já teda nevím. Mě to nebavilo. A to některé TV-MA animovaný seriály mám rád, ale tohle je moc stupidní. Málokrát jsem se vážně zasmál. 3/10

• 1.1.2020  01:08

Skalpovat ty nacistický svině! ☭

• 21.12.2019  21:14
    Zelly Go (TV seriál) (2017)

Co? Proč? Ne.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6