Black Panther (2018)

Vůbec žádnej výbuch, dobrá řemeslná práce jo.Paradoxně nejlepší výkon podávají 2 jediní bílí herci - Glum & Hobit, což k dost rasově (korektně) laděnému filmu moc nesedí :) Škoda, že tyto agitky už cpou i do komiksových adaptací.Chápu, proč v US film tak boduje.Tady v EU ale není moc proč..

Dračí oči (2012) odpad!

Tohle už nebyl ani odpad, ale míň dát nejde.

Bright (2017)

Něco mezi Patrolou a Sebevražedným oddílem, takže za mě velká spokojenost. Will Smith je borec !

Americký zabiják (2017)

Nebýt té toporné bukvice v hlavní roli, byl by to celkem fajn film.Ale takhle to sám chudák Keaton nezachrání, i když se snaží, co může.

Zabiják & bodyguard (2017)

Tak tohle byla teda jízda !! Rozbory tu přenechám všem těm sucharským chytrolínům a zkusím si vzpomenout, u kterýho letošního filmu jsem se takhle pobavil.? U žádnýho !! Fakt bomba a velká prdel, motherfucker :))

Číslo 5 žije (1986)

Je to můj nejmilejší film z dětství a tak tu nebudu vůbec řešit nějakou kvalitu ani úroveň, sorry :)

Jeepers Creepers 3 (2017)

Creeper je teda pořád sekáč, ale sám proti debilnímu scénáři a otřesným nehercům nezmůže vůbec nic..Jedna jen za tu jeho vyladěnou rachotinu :)

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Na dalšího Kingsmana jsem se těšil, protože první díl byl bomba.Na ten jistě dvojka nemá, stylovost zůstala, ubylo akce a přibyla nuda.Nejlepší je tu paradoxně Elton John a naopak scény s US prezidentem jsou naprosto trapný a zbytečný.Škoda, asi jsem měl přehnaný očekávání a to nikdy není dobrý..

To (2017)

Na TV klasiku To nemá, ale má To styl a atmosféru a proto je To celkem důstojný remake.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

První Labyrint jsem neviděl a toto "dílo" utnul asi v půlce.Stejná hovadina, jako všechny ty Twilight, Hunger Games, Divergence a jiné stupidní a nudné série pro současnou mládež bez nápadu a špetky charizmatu postav..Že by obraz doby.?