Hellboy: Královna krve (2019)

Komiksy a filmy o HB znám nazpaměť, je to srdcovka, moje top postava..Dost jsem se tady toho novýho bál, protože Del Toro s Perlmanem nasadili laťku moc vysoko a já do poslední chvíle doufal v Hellboye 3..Tohle není zas tak úplně špatný, jak tu zdejší "odborníci" kecají, docela se mi to líbilo a nevadil mi už ani ten hroznej ksicht, kterej Rudochovi tentokrát uplácali.Raději bych vedle něj teda viděl Abea a Liz, než slizskýho Daimia a trapnou Alice, ale nemůžu mít všechno..Nejlepší na filmu asi je to, že i když jako celek moc pohromadě nedrží, aspoň se hodně věrně drží komiksové předlohy, a to oceňuju.Pochybuju teda, že se dočkáme pokračování, který je tak křečovitě avizováno jak v závěru, tak obou potitulkových scénách, ale na Humra a Kostěje bych byl fakt moc zvědavej..PS Řekl bych, že nám HB trochu vyměkl a že je film krvák jako prase, to nezachrání..PPS Baba Jaga je luxusní !!!

Captain Marvel (2019)

Bál jsem se stejné sračky, jako byla feministická Wonder woman, ale není to tak zlý, protože naštěstí režíroval kromě ženy také muž a je to znát.Díky Marvelu, že si oproti DC zachoval zdravej rozum.Film průměrnej, hlavní hrdinka nevýrazná a dost blbě vybraná, masky jak z televizního Star Treku..Ješteže to jistí kořen Samuel ( ty druhý housle mu fakt moc nevěřím :) zelenáč agent Coulson a luxusní vesmírná kočička.Jinak na Marvel docela slabota..

Alita: Bojový Anděl (2019)

Vizuálně a trikově pastva pro oči.Škoda, že cílová skupina jsou náctiletí puberťáci.Chápu ale, že tento model je momentálně velmi in (cink cink :) Rodrigueze mám rád, ale kdyby si režii podržel sám velkej Cameron, to by byla panečku jistě trochu jiná káva..

Robin Hood (1984) (seriál)

Tohle je klasika a netýká se to jen atmosféry nebo hudby, nic na tom neubraly ani ty roky..Za komančů tady nebyl lepší seriál, i když dneska ten dabing s Vašutem zní dost komicky :)

Sicario 2: Soldado (2018)

Docela slabota oproti prvnímu dílu.Atmosféra je teda stále obstojná, ale je to pomalý a nudný.Další zbytečný a zapomenutelný pokračování..

Aquaman (2018)

Vizuální orgie a kvalitně odvedená řemeslná práce, tohle J.Wan umí.Asi nejlíp zpracovanej komiks od DC.

Barbar Conan (2011)

Není to vyloženě úplná sračka, ale na klasiku s Arniem to nemá ani zdaleka.Vypadá to spíš jako televizní seriál Herkules nebo Xena a podobný chujoviny.Havajan Momoa se hodí možná na Aquamana, ale na Conana teda určitě ne..Nejlepší na tom byl klasik Ron Perlman, ale ten válí vždy a všude :)

Krotitelé duchů (2016)

Jedna jen z úcty k originálu.Jinak tahle feministická kokotina nestojí vůbec za řeč.Vlastně moc nechápu, jak tohle mohl někdo natočit a pak to ještě předvádět dalším lidem v kině..

Byl jsem Youtuber (2018) odpad!

Tento "dokument" jsem zvládl do poloviny a pak vypnul, protože jsem naprosto nechápal, na co se to dívám a o čem to vlastně je.Prostě ztráta času..Co ale naprosto chápu, je, proč jsou dnešní náctiletí tak pitomí, znudění a nesnesitelní KOKOTI.O tom nejspíš toto "dílo" pojednává..

Venom (2018)

Venoma mám rád a Carnage taky..Tohle působí jako standartní, trochu zmatenej průměr s dobrým Hardym, slabým protivníkem a hroznou a slizkou Williams..2,5⭐