Nabarvené ptáče (2019)

Celý jsem to nedal, protože to bylo fakt o ničem..Jedna za kvalitní řemeslo a vizuál..Howgh

Forrest Gump (1994)

Šest dát nejde, tak jen pět, ale tohle je ten NEJLEPŠÍ film ze všech.Tečka

Maigret - Maigret klade past (2016) (epizoda)

Maigret s Beanem ? Zní to šíleně, ale je to detektivka jak řemen a to na ně fakt běžně nečumím..A mimochodem, kdo to ještě neví, Atkinson je nehoráznej pan Herec, nejen mim :)

Tenet (2020)

Není to špatný, na to, že podle mě jsou nejlepší filmy od studeného Nolana Batmani..Ty ostatní, až na Memento a Insomnii, mě fakt moc neberou.. Není to ani tak složitý, jak tu zas všichni ti pozérští rádoby intelektuální mudroprdové bědují..Je to efektní a líbilo se mi to, což mě samotnýho překvapilo.. Určitě na tom ale nemá zásluhu celkem slabej synek slavnýho otce v hlavní roli, ani květák Patyzon v té vedlejší, ale spíš vynikající padouch Kenneth B..

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Hodně velkej průser.Naprosto nevhodná, otřesná hudba..Jedna hvězda za Charlize T. v téhle nudné, televizní, feministicko-homosexuální SRAČCE..

Párty Hárd (2019)

Takovou uchylárnu jsem teda hooodně dlouho neviděl !! PECKA !

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

To ale byla zase feministická sračka !! Všichni chlapi jsou fuj fuj bezpáteřní padouchové a jedině ženy jsou pravé hrdinky bez bázně a hany a běda tomu, kdo to vidí jinak, že..V Sebevražedném oddíle byla Harley nebezpečná a cool srandistka, tady je jen trapná, měkká a veeelmi odpudivě slizská, ble..Jedinej světlejší moment a záchytnej bod, kterej to zachránil před odpadem, je chudák Ewan Mc, ale i ten je vyladěn jen v těch nejteplejších barvách, prostě neštěstí.. Nečekal jsem od toho fakt nic, už jen proto, jak se to celý jmenuje, ale zas musím uznat, že dostat tolik hnusných leseb do jednoho filmu musela být makačka ! PS Jděte už prosím s tou připitomělou girl power, včetně #MeToo, do PRDELE !!! Díky.

Bloodshot (2020)

Není to tak zlý, jak tu zas všichni ti intelektuální tragédi brečí.Efekty slabší, ale jinak standartní a průměrný sci-fi s unaveným Dieselem, který se dá určitě vidět znova v rámci aktuální chřipkové epidemie..

Mizerové navždy (2020)

Na tohle jsem se těšil od Bad boys 2, protože to je moc velká pecka.Tady je teda znát, že už to nemá v rukou šílený Míša B, ale i tak těch 16 let čekání stálo za to.Smith i odulej Lawrence jsou pořád fajnový cool sekáči a je s nima prdel :)

Le Mans '66 (2019)

Jedna velká závodní jízda od začátku až do konce !!!