Neutečeš (2014)

Horor It Follows přichází se zajímavým dějovým nápadem. Je slušně natočený a navíc velice dobře zvukově doplněný. Bohužel, tím pro mě klady filmu končí. Děj je hrozně natažený, nedokáže vtáhnout, negraduje a postrádá napětí. Pomalý démon, u kterého je téměř jasné, že nikoho nedožene, v divácích příliš strachu nevyvolá. Zakončení filmu také není ničím zajímavé. Jako celek mi tento horor prostě nesedl. (Kino)

Rychle a zběsile 7 (2015)

Fast and furious 7 je naprosto perfektní pohádkou pro dospělé, kde se akčním scénám nekladou hranice, což k téhle sérii už prostě patří. Sedmý díl je navíc akcemi přímo našlapaný. Po celou dobu napínavý, zábavný s perfektním hereckým obsazením a nejlepším záporákem celé série. Vše je navíc zakončeno opravdu vydařenou a důstojnou rozlučkou s Paulem Walkerem, takže prostě neřešte reálnost akcí, vypněte a užívejte si tuhle našlapanou akční jízdu. (Kino)

Závrať (2009)

Dobrodružný horor Závrať, je zajímavý hlavně díky krásnému horskému prostředí a efektní kameře. Bohužel, jakmile nastoupí na scénu nevýrazný vraždící maniak, se film zvrhne do klasické vyvražďovačky bez napětí a atmosféry, která není nijak zajímavá. Navíc v některých chvílích působí komicky a zapomína i na logiku.

Vzkříšení démona (2015)

Vzkříšení démona je horor bez napěti a atmosféry, který navíc absolutně nevyužije zajimavý dějový námět. Všechny dobré scénky odhaluje v traileru, nepřináši nic nového, jen recykluje už stokrát viděné. Lekačky jsou nefunkčni, děj se na tak zajimavé téma neuvěřitelně táhne, navíc diváka nedokáže vtáhnout, napínat, ani vystrašit. Vše zakonči finále, které je naprosto o ničem, jen si nechává otevřený prostor pro pokračování. (Kino)

Černobylské deníky (2012)

Na Chernobyl Diaries, jsem se těšil hlavně kvůli atraktivnímu prostředí, bohužel ve filmu tento potencial moc nevyužili. První polovina, ve které se děj teprve rozjíždí, je celkem zábavná. Zato druhá polovina nepřináší nic nového, je nudná, plná nelogického chování postav, které si pouze chodí pro smrt. Výsledkem bylo to, že jsem se těšil až všichni poumírají, místo toho, abych někomu z nich fandil.

Pyramida (2014)

Snímku The Pyramid, se z atraktivního hororového prostředí pyramidy nepodařilo vytežit skoro nic. Slabé napětí, žádná ztísněná atmosféra jak jsem očekával, jen hromada nelogických momentů. Na konci vše ještě zhorší špatné digitální zpracování koček a Anubise, kterej vypadá opravdu hrozně.

Girlhouse (2014)

Kvalitní slasher, který ve svém žánru patří určitě k těm lepším. Krásné holky, které se nebojí předvádět, správně nechutnej záporák s povedenou maskou a slušná gore podívaná. Jen škoda, že se akce nerozjede dřív, začátek se díky tomu trošku táhne, jinak jsem se totiž u téhle sexy vyvražďovačky bavil opravdu dobře.

Smrt On Air (2012)

Podle zdejšího hodnocení nebylo mé očekávání moc velké. On Air, ale příjemně překvapil. Příběh byl na svůj žánr zajímavý, obsahoval zajímavé zvraty a slušné napětí. Má sice i slabší místa, ale určitě stojí za zhlédnutí.

Veřejný dům hrůzy (2012)

Překvapivě dobré explo/drama. První polovina filmu slušně buduje atmosféru, je dějově hodně pomalá a depresivní, navíc plná nedobrovolných kurev, drog a špíny. Druhá půlka, kdy přijdou do nevěstince vojáci a začne hra na "kočku a myš", je naopak svižnější, má slušné napětí a podařené gore. Bohužel snímek doplácí na slabší konec a některé hodně nelogické okamžiky, které dost kazí celkem slušně vybudované napětí a atmosféru.

Open Grave (2013)

Open Grave je napínavý a tajemný film, jehož děj má celkem zajímavou pointu. Navíc jí odkrývá pomalu v průběhu celého filmu, což mám rád. Bohužel tady je rozuzlení až moc zdlouhavé. Také způsob, kterým Gonzalo López příběh podává, je hodně chaotický. Závěr je příliš předvídatelný a tím pádem není tak překvapivý ani originální, jak by mohl být.