Girlhouse

Vysokoškolačce Kylie (Ali Cobrin) nedávno zemřel otec a její matka bohužel nemá na její studium dost peněz, proto se Kylie rozhodne přijmout nabídku pracovat na erotickém live chatu v luxusní vile Girlhouse.
Bohužel mezi uživateli se skrývá i psychopat Loverboy (Slaine) a je jen otázkou času, kdy mu jen monitor počítače nebude stačit. (korbitch22)

EvilPhoEniX

Ták a je definitivně rozhodnuto, prozatimní nejlepší horor roku je zde a tuším lepší slasher letos ani neuvidíme. Kdo by jen čekal, že z tak nenápadného posteru a neoriginálního názvu vznikne tak skvěle řemeslně špičková záležitost. Nedávný opruz Wyrmwood může jít bezesporu do kouta brečet. První hodinka velmi působivá, krásné děvčata non stop monitorovány ve vile, takže nechybí striptýz, provokace, svádění a oku lahodící nahota ! Poté začne slušivý teror v čele s vynikajícím záporákem alá Modern Leather face( nekecám, maska, pohyby, reakce, čekal jsem pouze kdy z poza hřbetu vytáhne chainsaw) se naštve a vezme vše do svých rukou. Od téhle chvíle začíná ultimátní jízda, která má říz a byť né všechny vraždy jsou šťavnatě krvavé, jak by být mohly, tak neurazí vyloženě žádná. Takhle královsky jsem se už dlouho nebavil. 80% ()

JohnMiller

Takto poctivý béčkový slasher, ktorý sa nehrá na nič a nesnaží sa do tohoto dávno vyčerpaného subžánru horroru priniesť niečo nové, som nevidel už veľmi dávno. Asi od roku 2010 to ide radikálne dolu vodou, takže som bol milo prekvapený touto oddychovkou. V podstate nejde o nič iné ako o to, že jednému magorovi zo sexuálnou traumou z detstva prepne, a tak sa rozhodne, že vyvraždí všetky dievčatá z veľkými prsiami v privátnom dome zvanom Girl House, kde streamujú porno scénky. Vrah, je milovníkom tejto stránky, je tam online deň a noc, a slečinky ho už poznajú, avšak ho nepekne urazia. A tak si ozrutný zvrhlík nasadí masku vystopuje ten barák a začne zabíjať dievčatá jednu po druhej, klasickejší motív a poučku slashera sa ani nedá vymyslieť. Na tieto letné horúčavy, príjemné rozptýlenie. V snímke sú všade kozy... kozy, kozy... Celkom zaujímavé a nápadité vraždy a je to celé také, ako 80´s vyvraždovačky iba pekne prenesené do našej doby. Podarený kúsok, pri ktorom sa dá v pohodičke vypnúť a užívať si a spoločnosť priateľov, netreba nejako dávať pozor ale keď aj divák pozor dávať bude, rozhodne sa nebude nudiť. Nápadité klišé nikdy neurazí. Pretože vyvraždovačky, ktoré sa točia v poslednom čase, mi už lezú hore krkom, takže milé prekvapenie. ()

tron

Trápne, ak nejaký film pojednáva o sexualite (v hocijakej podobe) a pritom má problém ukázať čo i len prsia hlavnej hrdinky. V Girlhouse občas niečo šteklivé nájdete, ale vzhľadom na námet resp. prostredie je to skutočne bieda. Naopak, za plus pokladám relatívne sympatickú hrdinku (ostatné mi pripadali ako nudné barbíny), samotný dom má niečo do seba, gore je na slušnej úrovni a zaujal tiež solídny magor (a detský úvod). Všetko ostatné bieda, vrátane famózne stvárnenej polície, ktorej zavoláte, že ste sa práve stali svedkom vraždy, ale keďže neviete adresu, operátorka sa vám poďakuje za záujem a zloží. ()

hladass

Kupa mladých krásných obětí, které se nestydí odhalit podstatnou část svých těl, nasraný, frustrovaný tlouštík, toužící po lásce, slušná atmosféra, nějaké to gore, vtipné vraždy (robertek pobavil), prostě co víc si fanda slasheru může přát? Proto škoda zbytečně rozvleklé první hodinky, protože když se tlouštík dostane do dívčího domu, je to slušné maso... Jsem spokojen... ()

Eliott

Solidní vybíjená z uzavřeného prostředí odlehlé porno vily. V té se nachází sedm svůdných dívek, občas nějaký ten VIP zákazník a několik security hlídačů. To vše pod drobnohledem kamerových systémů. Ani tak však bezpečí není zaručeno a karty dosti zamíchá zhrzený divák. Ačkoli dílo nebylo špatné a příběh byl dostatečně poutavý, v zásadě mne to nijak neohromilo, ani nešokovalo. Dalo se to se zájmem dosledovat od začátku až do konce, určitě tomu však chybělo něco navíc. Něco co by tento film odlišilo od pouhého průměru. Podobných filmů jsou totiž tucty. Nepomohlo ani, že vraždy nebyly nijak zvlášť nápadité a choulostivé scény probíhaly často mimo záběr. Mimo to mi neštymovaly některé vztahy, které jakoby působily dosti uměle a přehnaně. Nakonec hodnotím spíše nadprůměrně, ale na víc, než tři hvězdy to prostě nemá. 68% ()

• Slaine uviedol, že maska bola značne nepohodlná a nasadzovať a zosadzovať ju mohol len s pomocou druhých, preto ju mával na sebe väčšinu času. (Real Tom Hardy)