Maska rudé smrti (1964)

Další slabší Cormanovka, Price výborný jak vždy, tomu není co vytknout. Lepší průměr 57%

Osvícení (1997) (TV film)

Lepší než Kubrickova verze, sice Weber Nicholsnovi nešaha ani po varlata, nicméně se hodně snažil a ličídla udělali svoje. Navíc pro Rebeccu mám nějakou MILF slabost :) i když to má delší stopáž než kubrickova, tak to rychle ubíhá a navíc jsem u toho ani jednou neusnul. 100%

Havran (1963)

U téhle pohádkové komedie jsem se náramně pobavil. Triio legend Price, Karloff, Lorre, super jako vždy. Lepší souboj čarodějů, nepředvedl ani Harry Potter s Voldemortem :) Jack Nicholson, tady bohužel ještě nic pořádnýho epředvedl, mno ale každý nějak začínal. 100%

Zánik domu Usherů (1960)

Další gothická klasika, perfektně mrazivá a temná atmosféra. Vincent Price, byl a je geniální herec a tady je jeho výkon opět špičkový. Je vidět že na výborný horor, není potřeba přeplácaný digitální efekty, ale stačí kvalitní herec a nervy drásající hudba. Není co vytknout, právem si zaslouží 100%

I tre volti della paura (1963)

Telefon, tož vida Angelika hrála i v normálním filmu, sice tady neukázala kozy, ani nutriu, ale jako brunetka je docela sexy :) A konečně vím kde vzal Crawen inspiraci na Vřískání. Wurdulak: Boris Karloff, je prostě nesmrtelná klasa, co dodat. Třetí povídka, byla asi nejmrazivější, loutka ježibaby byla fakt hrůzostrašná, až mi běhal děda mrazík po chrptě :) Sumo, soumarům, slušné 4.

Videodrom (1983)

pro mě zatím nejslabší Cronenberg. Efekty fajn, ale bylo málo nechutností, krve, střev, slizu....

Naostro (1979)

čekal jsem něco trošku drsnějšího, ale špatný to nebylo.