Dr. Goldfoot a jeho sexbomby (1966)

Po výborném prvním díle, bylo tohle docela zklamání. Jako párkrát jsem se zasmál, což o to, ale je to slabé dvě.

The Blob (1958)

Tohle se opravdu moc nepovedlo, strašně utahané, dialogy se opakovali, herci spíš improvizovali. Sorry Steeve, ale 16.letýho puboše sem ti fakt nesežral. Sliz působil spíš jako rozpuštěné lízátko a nechápu, jak si ho někdo mohl splést s hrůzostrašným monstrem :) Slabší dvě.

Dr. Goldfoot, tvůrce robotických žen (1965)

Příjemně oddychová komedie, bavil jsem se náramně od začátku do konce. A konečně vím kde Mike Mayers čerpal namět na Fembotky do Austina Powerse. Nestydím se a dávám celejch 100%

Jason Bourne (2016)

Tak tu máme zase Jásona Blbouna, po Xté. Už jste se někdy rýpali v nose a nemohly toho holuba vydloubat? Jen se pořád natahoval, tak jste ho namotaly na prst a tak furt dokola. Unylé, nudné, nekonečné. Kde vzaly tu cigošku Vykadilovou? Vypadá jak zapařená prdel Ernesta Borgnina. Vyděl bych to na čistej odpad, nicméně tam hrál Tomík Džonsnů, tak jednu slabou dám.

Muž, který věděl příliš mnoho (1956)

ke seráá, serááá, vyhnat z hlavy se nedááá :) Lehce utahané, ale řemeslně, není co vytknout, jak je u Hiče zvykem.

V zajetí démonů 2 (2016)

Marilyn Manson převlečenej za Batmana, toho se mám jako vážně bát? Už jsem viděl strašidelnější pohádky ve studiu kamarád. Po výborné jedničce, těžké zklamákování.... Slušné dvě, ať nežeru.

Moucha (1958)

Knížku jsem četl ještě na základce. Film se jí docela věrně drží, bohužel působí spíše směšně nežli strašidelně. Tady má remake s Jeffem Goldblumem a krásnou Ginou D. jasně navrch. Ale jako průměrný film s "posláním" nehraj si na boha, si to ty tři zaslouží.

Cela (2000)

miluji koňskou sekanou a prdel JL :D

xXx (2002)

mnohem lepší než současný pseudo bond ušoplesk