Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Málokdy se druhý díl vydaří víc než první. Spousta super ftípků, nejvíc mě rozsekal zombák který tankoval naftu z autobusu do tanku tlustým střevem :D Nicméně tam bylo víc dobrých ftípků, náramně jsem pobavil 100%

Vesmírné komando (1991)

koukám že tahle príma komedie, zdejším sucharům zase nevoněla. Já dorovnávám na 5.

Osvícení (1980)

Pro mě jsou Kubrickovi filmy těžko stravitelný, musím si je dávkovat opatrně. U tohohle se mi povedlo do 20. minut spolehlivě, několikrát usnout. Vážně velká škoda že první polovina filmu se vleče jak smrad po kysaným zelím. Ovšem druhá polovina filmu, to je jiný kafe, pan Nicholson předvedl nejlepšího magora, jakýho jsem kdy viděl, bravooo! Akorat mi celkový dojem kazila ta paní, co někdo vykřížil koně z Glumem, tu měl umlátit lopatou na sníh, aby se netrápila :) Tož slušné 4. dám.

Rabid (1977)

Hmm, paní Komůrková dobře saje :)

Jáma a kyvadlo (1961)

Nesmrtelná hororová gothika, legendární Vincent Price a uhrančivá Barborka. 100% bez debaty.

Kočičí lidé (1982)

A mě to se to líbilo a hodně bavilo. Nataša bela pjekná buchta, lentliky a spodní bradu vystavila. Jedna hvězda navíc za ústřední píseň od mistra Davida Bowieho, Cat people.

Červi (1975)

typický 70. léta, všechny buchty bez podprdy, červi vypadali jak pan Henký. Atmosféra celkem fpohodě, škoda jen že Barborka neměla víc prostoru. Slušné 4.

Červi (1976)

Chytila jsem na pasece žííížalu, žííížalu...... jééé to by měla Dáda radost, kdyby v tomhle fláku, mohla hrát :) Film jsem vlastně stáhnul omylem, hledajíc Cronenbergovu verzi. Byl jsem, ale mile překvapen, jak může bejt film o žížalách mrazivě strašidelný :) Dialogy psal nejspíš nějaký pacient na detoxu, v rámci odpolední terapie. Nicméně působí velmi zábavně a nenuceně (asi nechtěně). Hudba, ehm spíš děsný pazvuky, vyluzují příjemné mrazení v zádech. Tož sumo, somárom, 100% Mno a včil si jdu tedy pustit ten správný film :)

Pařížská blbka (2015)

ale jo, zábavné, sice paní je hnusná jak prdel staré jeptišky, ale hlášky fajnéé :)