Maska démona (1960)

Super temná atmosféra, vydařené masky a efekty, právem si zaslouží 5. hvězd.

Démon pomsty (1988)

Tenhle skvost mi dlouho nějak unikal, ale už jsem to napravil :) Klasická 80. hororová atmosféra. Lance výbornej jako vždy. Monstrum Démona Pomsty, trikově i designově výborně udělaný, díky panu mistrovi Stanu Winstonovi.

Pomsta netvora (1955)

Sice už to není taková pecka jako první díl, nicméně je to docela poutavé, hlavně ochočování pana žabníka :) A džouky Clinta Eastwooda :)

Netvor z Černé laguny (1954)

Na svoji dobu, velice povedený horor, trikově slušně odvedená práce. Rovněž, maska toho žabníka, byla zdařilá. Mno a navrch i sexy samice Julča Adamsová, tož nedejte 5. :)

Ave, Caesar! (2016) odpad!

Komedie? Kde? Sorry ale nezasmál jsem se ani jednou, nejspíš mi tenhle ynglegitelní humr, uniká. A skryté poslání téhle splácaniny, vůbec. Totál odpad

Hodný, zlý a mrtvý (2015)

Je vidět že i za málo peněz se dá natočit solidní béčko. Sice tady Dolphíno hrál 5. housle, ale westernová hudba to dorovnala, na slušné 4.

Assassin’s Creed (2016)

dost jsem se u tohohle filmu nudil, extrémně užvaněné filozofování o hruškách a jabkách. Vážně jsem čekal u filmu o zabíjácích, pořádný masakr a cákance krve. Nafasoval jsem xkrát viděné digitání zpomalovačky, zrychlovačky, nepřehlednou akci, divný střih. hmmm asi jsem na tyhle moderní fíčury, už moc starej.... ani nevím za co dávám ty dvě....

Dr. Goldfoot a jeho sexbomby (1966)

Po výborném prvním díle, bylo tohle docela zklamání. Jako párkrát jsem se zasmál, což o to, ale je to slabé dvě.

The Blob (1958)

Tohle se opravdu moc nepovedlo, strašně utahané, dialogy se opakovali, herci spíš improvizovali. Sorry Steeve, ale 16.letýho puboše sem ti fakt nesežral. Sliz působil spíš jako rozpuštěné lízátko a nechápu, jak si ho někdo mohl splést s hrůzostrašným monstrem :) Slabší dvě.