Tři bratři (2014)

Pohádka složená ze tří klasických pohádek. Ok. Už jsem se smířil s tím, že tu asi není nikdo, kdo by dokázal natočit normální pohádku. Nebudu komentovat, že se v ní infantilně zpívá. To je můj problém, že mi to nesedne. Už ale nekousnu to, že 10-ti letou Červenou Karkulku, tam jeden z bratrů uhání a zpívá, jak si na ní počká. To mi přijde trochu pedifilní. Celkově prostě slabota.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Velmi povedený pohled na neobvyklý život jedince, který na rozdíl od ostatních již od mala zažívá strasti spojené se stařím a svět mu bude ležet u nohou až všichni jeho vrstevníci budou na sklonku života a on v plné síle. Bratd i Cate zahráli neskutečně poutavě. Film je trochu delší, ale jak Brad mládne, tak i film nabírá otáčky a to je super.

Obr Dobr (2016)

Co se týče animace, tak zde nelze naprosto nic vytknout. V dnešní době je již vše naprosto dotažené do detailu a má to skvělý efekt na diváka. Dějově už mě to tak moc neuchvátilo. Nicméně i tak slušné 3 hvězdy.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Charakterní pilot ztvárněný charakterním hercem. Je smutné, že se k veřejnosti nedostalo i pozadí vyšetřování, protože to je přesně obraz dnešní společnosti. Pokud možno na někoho hodit vinu a zbavit se zodpovědnosti. Poklona panu Sullymu za jeho manévr a záchranu všech. Hanksovi zase za super ztvárnění nám divákům.

Anděl Páně (2005)

Nic extra. Samozřejmě s pohledem na ostatní pohádky posledních let u nás jde o skvost. Jenže o skvost mezi shit produkcí. Na staré klasiky to nemá a nic velkého to nepřináší. Je to lepší průměr.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Specifický anglický humor a velmi slušné výkony. Nicméně mi k dokonalosti chybí určitá lehkost filmu. Chvílemi jsem se musel až moc soustředit, abych vše pobral.

Americký zločin (2007)

Strašnej film. Respektive film výborný, ale ta skutečnost co ty děti prožili...to je hrozný. Podobné lidi bych nechal za takové hrůznosti upálit za živa.

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Měním všechna hodnocení celé série na 5 hvězd. Stále se k filmům vracím a stále mě baví. To považuji za TOP u každého filmu. Takže Danny a Mele...díky moc.

Sedm statečných (1960)

Jeden z mých dvou NEJ westernů vedle Tenkrát na západě. Plejáda hereckých hvězd tehdejších let. Parádní výkony a skvělé scény jako ta na nádraží nebo při štípání dřeva. :)