Jessica Jones (2015) (seriál)

Není to vůbec špatný. Na Luka Cage to nemá, ale líbí se mi ta provázanost. Luke byl více ostrej a Jessica je víc psychologická, ale to dělají ti jejich nepřátelé a není to vůbec špatně.Jsem moc zvědavý na Iron Fista a pak dohromady na Defenders, kde by to mohlo být super. Marvel miluju od dětství a tohle se jim daří. Tak držím palce.

Dívka ve vlaku (2016)

Na celém filmu se mi líbilo akorát to, že nakonec Emily nebyla za takovou krávu. Jinak moc dlouhý dialogy ve smyslu natahování. Ve výsledku se ve filmu nic neděje a zajímavé je to tak 15 minut před koncem. Těšil jsem se tak trochu na psycho-thriller a dostal jsem psycho-klub odložených žen. Slabý. Hudba taková rozporuplná. Moc nepomáhala v napětí ani ve vtáhnutí do děje. V závěrečných titulkách byla nejlepší. :-D

Zázraky z nebe (2016)

Je vidět, že lidské tělo je prostě neprobádané a stačí málo a úderem do hlavy se dá napravit to, co celá medicína nezvládne. Silný příběh a velká zkouška pro rodinu umocněné tím, že je vše podle skutečné události. Tohle mě dostalo.

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Parádní parodie na Pána prstenů v podání Futuramy a stejně jako vždy velmi vtipné...hlavně v podání Bendera. Tohle se povedlo. 👍🏻

Liga spravedlivých: Záchrana světa (2013)

Myšlenka dobrá, ale ne tak jak jsem očekával. Alternativní realita a pozměněné rysy a osudy hrdinů je hezká podívaná a ze začátku to člověka udržuje v napětí, ale postupně se to vytrácí a začne nudit.

Konečně doma (2015)

Přijde mi, že se jednotlivé filmové společnosti předhánějí kdo udělá lepší animák, protože v tom jsou dobrý prachy a sází všichni jeden film za druhým. Postupně mi to zevšedňuje a mezi takové adepty patří i tento snímek. Vizuélně pěkný, děj relativně v pohodě, ale jelikož je to furt na jedno brdo a není to extra vtipné, tak se hodnocení výš nevyšplhá.

Snowden (2016)

Parádní film odhalující falešnost těch zmrdů za oceánem. Americká vláda je jedna velká faleš a ani jejich prezident neví, co vše se mu děje pod rukama. Nejhorší na tom všem je, že vše postupně vyšumí a Snowden nakonec umře sám někde v Moskvě. Přitom jen vynesl pravdu na světlo.

Pasažéři (2016)

Strašně dlouhý a až na posledních 20 minut i strašně nudný. Celou dobu je to o tom, jak se frajer vzbudí, pak zahání rok nudu kravinama a následně řeší morální dilema a ještě k tomu s robotem, zda má vzbudit krásnou holku. Tohle může řešit jen blb nebo technik. Vzbudil bych ji dávno a nevzbudil bych jen ji. Mě prostě překvapuje ta hrozná jednoduchost scénáře. Na ten se museli fakt vysrat, protože tohle by napsalo i dítě ze základky. Nicméně vizuélně je to velmi slušně provedené a na film se alespoň hezky kouká. Thats all.

Inferno (2016)

Obrovské zklamání. Člověk se neubrání srovnání s dvěma předchozími díly a tohle prostě nefunguje. Nuda po vetšinu filmu a promyšlenost indícií, které profesor Langdon tentokrát řeší je nulová. pokud se tedy tomu dá říkat indície. Nic mě tam nechytlo. Je to jen ždímačka peněz z kapes lidí.