Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Thriller

Recenze (1 710)

Pętla (2020)

Skoro jsem váhal. Jedna hvězda nebo pjet.. No dziaky panstwu polskiemu, jest Petla počinek do ratunka dziecia kinematografowego. Kurwa. Buďtojeto zatím to nejlepší od Patrika, nebo jeto zatím to nejhorší. Od Patrika. Ať takčitak, Vegovi se podařilo natlačit děj asitak vosumnácti filmů do stopjetiminut. Proč: Páč to prostě jde, a výslednej megaguláš ač má občasný hlušiny stále zůstává parádním nářezem téměř bez možnosti se jít třebas jen vychcat. Jak: Stačilo vynechat všechny drahý a zbytečný scény, při kterých se jdu tak rád..vychcat.

Rytíři spravedlnosti (2020)

No Ty svatá píčo ! Todleto je Kurwapecka. Nejdřív měto jakože těžce neba, páč jakože blbě natočená sračka, jenže jak se Einstein s Cimrmanem začali rejpat v hovně a mikrosračky předhodili nasranýmu vlku šedivousovi... Jak se jakože začali dít věci... Na první dojmutí by se člověk skoro až rád odsmrknul do pozdně večerního pelechu, pidičurdu připojil na záplavu mikroelektronů a jal se ukolébati megamysl multivýronem. Jelimišto nebylo popřáno víše zmíněného, odhodlákoval jsem se pokračovávati pidlovoce polozvrácenou zábavu sledovati a dostalo se mi následujícího: Ojediněle povedená záležitost, jenž pozvedla duši mou zvrácenou od osaměle tvářícího se filmového onanu, peprně projiskřená jakýmsisou ugrofinštinounebočím. Pamparáda.

plakát

Na špatné straně hlavně (2016)

NA Segalovi je skvjelý, že od dob dávno minulých nepotěší, neublíží, je to prostě Segal, Segalofka, a tím to celý začíná i padá. Občas to padá docela hluboko..

Melancholia (2011)

K tomuto Trieroidnímu pokusu jsem se dostal chcala náhodně, jelikož jsem si včas přečet Verbalův entelygndní pozudek, posadil sem se na prdel, a snažil sem se uchopit snímek jakožto řadový čumil, jelimušto bylo ftípeno, že to bude sračka. No zhledem ke svému visokému ítvé sem to asi nevzal za zprávnej začátek, čímštopádem sem se dostal poněkud na scestí, kde bylo nutno rozhodnouti se zdali to zhodím z tv stolku i s bednou, aaa nebo si tímto larsem nechám do kebule vyjebat megadíru. Dal sem přednost varijantě nabr tů, páč jakošto divák vcelku melancholický udyndán předchoze viděními sračkoismy, doufal sem, že to nakonec skončí nějak jakože okej. Nestalo. Nestalo se tak. Vydal sem se tedy vstříc pochybám a jelito téměř závěr, kdybych místo melancholické Melancholije si melancholicky strčil dlaň do řiti, asi sem udělal líp. Proto plís noustars.

Špióni odvedle (2016)

Jednoduše snadný, komediální a nacsinehrající ? Tak to je přesně todleto :-)

Osudový dotek 2 (2006)

Na rozdíl od jedničky jsem to trochu chápal. Jinak taky blbost.

Vyloučený (2021)

Vyloučilo mě to někde v půlce. Absolutně netuším vočemtoKurwamělobejt !?

Táta na kvadrát (2021)

Mám to kliku. Natahal jsem si mega filmů a že to do velikonoc sjedu. No... a zas. Kokotina. Samá kokokotina !

Lockdown (2021)

Fakt nemám rád, když někdo píše komentář typu... Sračka. Nic víc. Co z toho ten uživatel má? Chce nám to zhnusit? Nebo je pako ??? Nebo to tak cítí ? Že je foilm Sračka ? Fakt ? NO tak TO jo. Lockdown je sračka.

Rande naslepo (2017)

Ne že by mi to smíchy natrhlo prdel. Tři hvězdy dávám, že je to německý. Sonst nix mehr.

Ovládací panel
2 body