Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Thriller

Recenze (1 710)

Insight (2021)

Ztráta času. Zmatený prázdno, topící se samo v sobě. Téměř až multikokotina.

Donnybrook (2018)

Těžko stravitelný a už vůbec ne pro běžně středně a méně zkušené filmožrouty. Dost mě bavila scéna, jak tak kočka vopiglije nebožáka převázanýho na židli, a těsně před okamžikem než najebaný koule vydají obsah a tento obsah nezadržitelně prolétne hlavičkou do hlubin študákovy vagíny, dostane chudák kouli do paličky. Nutno vidět.. No je to vo tom: Různí týpci z různých koutů a různých důvodů putují vstříc příjemnému setkání v kleci, kde si dají hromadně těžce do huby. Putování okořeněno jest drobnýmí dobrodružstvími, sem tam vražda smrt zabití, občas vkusně napsaný dialog a tato celá táhletáhlá roudmůví zabalena jest nekonečně nudným prázdnem. Jako celek to drží pohromadě, sjet se to dá.

Suprhrdina (2008)

Jen mě trochu mrzí, že jsem se k takovýmu bonbónku dostal až po letech, páč by mi to vyzvedlo náladnici již dávno a mohl jsem to mít skouknutý aspoň sedumtucetkrát. Je to asi tak vo tom, že takovej pobeďárovanej pičus je vopíchanej jakože hmyzem, a ten hmyz byl jakože geneticky zmodifikovanej,.. z módy fikovanej...fickovanej ? Zgenderovanej? Prostě a jasně: Spratek byl na exkgurzy v nějaký jakože laborce, tak dostal pígo vod hmyzu a tím se zmodifikoval na multikultisiláka. No a tím že to je celý totálně narvaný umrtvujícíma hláškama v podání dokonalých Nielsen and company, poněkud přiblblej děj ustupuje v pozadí, a do popředí se dostává radost ze skvěle proprcanejch dyjalogů.

Projekt Power (2020)

Ntflusáckej meganášup, kterej mě dvakrát na začátku odpuzoval tou přiblblou atmoškou, s černoškou a kokotským Mlokem. A zároveň mě to dvakrát dokázalo vytáhnout z nasupenýho nasrání, že hledím na kokokotinu, dokázalo to přetavit chuť rozmlátit tele na pocit dokonalých uspokojení. Téměř dokonalýho. Jen mi ke štěstí chybělo, aby mi z telete vypadla blikavá pilulka, a já bych pak někomu načechral Zadek! :-)

Čas zabíjet (1996)

Kdo si hraje s ohněm, spálí si prdel. Nebo že by kdo chodí se džbánem, nakonec mu džbánem někdo rozbije myslivnu. Nebo kdo jiného sere.. na tohle není pořekávadlo. Ale je to super film.

plakát

Herkules: Zrození legendy (2014)

Výborná podívaná. Ač tento žánr není úplně můj šálek vaječného koňaku, vcuclo mě to během prvních pár minutek. Sic jsem prospal závěrečnou hitparádu, a tak si Herkula připustím rád jiščo raz!

Hercules (2014)

Já chci mít taky takový svaly ! Herkules je megaborec, jediný co mě mrzí, že jsem v dětství neměl takovýho kámoše..

Dítě z Osirisu (2016)

Skifi guláš. Že by to bylo nějak kouletrhající, to zrovna nee, spíš je to pohádka s polodobrým koncem. Bavil mě ten bar, obrněnej busík a zdegenerovaný želvičky. Nebavila mě uřvaná Indiana.

Operace kolibřík (2018)

Někdy nejde o cíl cesty, ale o lidi, které na té cestě potkáš.

plakát

Očista: Volební rok (2016)

Každá očista je dobrá :-) A úplně nejlepší je očista termální. Jako když se pořádně rozpálí děj, pak se na to vlítne, a na konec..je z toho multiparádní blaho !

Ovládací panel
2 body