• Thriller

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Na Barryho jsem se těšil skoro rok. Tom je super, a snad mě nikdy nezklamal.. A tady.. Třešnička na vymazleným dortu. Velmi lehce straviltelný dortík, po jehož sežrání zůstal dokonalý pocit v bříšku. Děj netřeba komentovat. Je to tak přezamotaný.. ale neztrácel jsem se. A to je co říct. Chvílemi jsem mu záviděl.. Než ho sejmuli.. :-) Pro mě asi nejvymazlenější Krujzovina.

Torrente: Blbec jménem zákona (1998)

Komedie? Hele, asi tak. Pro někoho to může být prima relax, pro někoho totální píčovina. Je to starý, španělský, hrajou v tom přiblbla, tak co by jste chtěli?? Já vypnul myslivnu, a docela dobře jsem se bavil :-)

Zmizelá (2014)

Dokonale smíchaný koktejl těch nejlepších dobrot. Nemá smysl více komentovat.

Zmizelá (2012)

Smíšený pocity. Jill běhá po městě sem a tam, za ní běhaj poldové, a před ní.. Možná nějakej záporák. Sic těžko uvěřitelný, chvílemi dost naivní, ale, ona je Jill vlastně taková dost neuvěřitelná naivní kráva, která vyzbrojena mini smisendwesnem nebojí se ničeho, a za účelem záchrany své snad unesené séstřičky, vrhá se po hlavě proti jakémukoliv nebezpečí. Závěrem se chudák vrhá po hlavě do jámy lvové, kde nacházíme vcelku povedený happy end, a tím to dostalo smysl.

Ryba jménem Wanda (1988)

Vyčůraná ryba Wanda. Vychcaná ryba. Wanda připravuje divákovi tak nečekaný momenty, že divák se chca nechca válí v křečích smíchy. :-)

Svět podle Prota (2001)

Snad lehce ujetý, ale vcelku to pohromadě drží. Proč právě tak by nemohl vypadat emzák?? A nejsem já emzák taky?? A vy ?? A co Jan Tleskač???

Jezero smrti (2008)

Steve je debil a ta kráva Jenny ho do toho vlastně těma blbejma kecama navezla. Když mě někde sere parta magorů, určitě je nebudu vytáčet víc než je zdrávo a půjdu si raději najít jinej šukplatz. Jenže ty dva nejen že jsou tak blbý, že serou tam kde nemaj, navíc tam jsou jen tak ve stanu, fáro daleko daleko, a pak se divěj, že to dopadne jak to dopadne. Natočený to je asi docela dobře, taková kruťárna fakt dobrá večer, když nechci spát.. Ale jinak, je to snůška neskutečných píčovin navazujících na sebe tak dokonale, že si jeden říká, jak by tohle mohl někdo vymyslet..jasně, je to jen film, víc už to neuvidím a dalších kydů netřeba.

V elektrizující mlze (2009)

Nádherně natočený oduševnělo, člověk musí hodně natahovat závity aby mu neušlo to podstatné. Hezky se na to kouká, je to takový fajnový, jsou v tom nádherný záběry, vcelku zajímavý děj, ale..přesto že jsem to poctivě dobojoval do konce, asi jsem něco posral..a to fakt podstatný jsem nějak potratil../ tak takhle jsem to popsal v roce 2017 a dal jsem tomu 3 hvězdy. Dnes se mi to nějak vrátilo a samo nacpalo do tele. Tak třeštím bulvy a ladím závity, nu a dal jsem si tu práci to přehodnotit, páč se jedná asi o jeden z top filmů kde to táhne pan Lee Jones, je to poooomalý, ale zároveň to má právě takový to správně dramatický tempo, s věčně nasraně unaveným Tomíkem.

Armageddon (1998)

Výborná nálož, narvaná hvězdama a ve svý době dost převratnej film. Dnes? Asi má pořád co nabídnout. Taková ta fajnová podívaná, co vás sežere, vožvejká a vyplivne vcelku spokojený.

Hon (2012)

Promakaná záležitost. Jasně se zde vyjevuje, jak málo stačí, aby se někomu vykurvil docela pohodovej lajf. Nerad bych to kecama někomu zprotivil. Chce to dost času a pozornosti a prohryzat se nejen dějem, ale i tím co je za tím. . .