• Thriller

3 dny na zabití (2014)

Ať to beru jak chci, tak pět hvězd to má mít. Ethan je neskutečně povedená postava, celý to je dokonale procítěný, vraždění dokonalý, nic v tom není tak nějak špatně, a nějak se tady rozvášňovat nad dějem..nemá smysl. Je to dokonalý. Pro mě nejlepší film s Kevinem Kostějem.

Ladíme 2 (2015)

Přebarvená překozatělá píčovina.

Nelítostný Parker (2013)

Jedna z lepších Stathamovek. Klasický děj, někdo dostane na rypák, a pak dá na rypák všem okolo. Co dodat. Máte-li chuť na dokonalou vymejvárnu kebule, tak Parker je výbornej adept.

Zabij mě třikrát (2014)

Tak jako se mi často stává, že se dostanu k něčemu co stojí fakt dost za vyliž, tak tentokrát jsem se dostal k týpkovi, kterej je dostatečně hustej na to, aby mě vcuc, a navíc dostatečně komickej, aby mě pobavil. A Jelikož jsem na tomto dílku klokanský provenience neshledal krom absence nahatýho Skippyho nic špatnýho, tak bych tomu dal klíďo i hvězd pjět :-) jenže že f tom ten nahatej Skippy chybí, mačkám míši čudl na řádku se čtyřma star, a tím to hasne, vážení. Howgh.

Seznam nežádoucích (2011)

Byl by to nezajímavý film, vcelku ne dobře natočenej, dost dík např těm scénám jako když Allan vypije celej bar, nekoktá, neblije, mluví a píše.. Ale že tam jsou vcelku komediální místa..např Jonasova chůze.. takhle snad chodí jen teplej, dokonale vyjebanej krocan? nebo? To mě fakt dostávalo, a když ten buzík v podání Kuby Kubikuly vystřílí celou fízlárnu tak jsem chvílemi i plakal. Ne však žalem, ale smíchy, taková to byla komedie, ale spád to má, a nebýt toho vykurvenýho hepáče nakonec, tak jsem to takhle nesestřelil, ale jak se říká, konec dobrý všechno dobrý, ale tohle konec moc dobrej nemělo.. Tak nezbývá než se na to vyhulit, a zkusit zrecenzovat nějaký jiný dílo, páč tohle si mého talentu dostatečně nezaslouží. To však neznamená že to nedoporučuji. Naopak :-)

15 minut (2001)

TAk tohle je přesně ten film, kterej mě asi někdy bavil, a po letech jsem ho stáhnul nic netušící znovu. A protože sem neměl záznam na csfd, tak jsem neměl ani fialovou páru vo tom, že už jsem to někdy sjel. No a tak se těším, uvelebím, pustím, a zjistím, že jsem to viděl, a že to je asi docela dobrý, že na to mám docela dobrý vzpomínky, nebo tak něco. Noa po pár minutách zjišťuju, že jsem asi byl totálně vyhulenej, když jsem tohle akceptoval, a nebo byl totálně vyhulenej John Herzfeld když to točil. Nicméně abych ty plky dostatečně shrnul, je to taková píčovinka, a nebýt v tom Roden, kterej je pro nás trochu sympatico, tak by to zůstalo pouhou prázdnou píčovinou.

Neznámý (2011)

Dianka Krugrovic je boží, Liam je neskutečně poctivej a přesvědčivej, a všechny ostatní postavy jsou hnusný prolhaný sráči. To celý zamíchaný se špetkou napětí, dává dohromady dost pohlednej film.

Orlové práva (1986)

Prima Redford, prima film, dobrej pocit zůstává i o letech...

Turbo (2013)

Kino a 3D ... výborný pobavení i pro pro velký kluky :-)

Everly (2014)

Everly je kurva hodně dangerous mrcha ! Narvat děj do jednoho baráku a nechat z toho baráku vytýct hektolitry krve, do toho nechat přežít jednu docela fajnovou couru a ještě to narvat hromadou super hlášek.. No na to musí mít jeden fakt dost fantasie .. a jak je vidět, Joe Lynch tu fantasii má. Díky za to, je to zvláštní film, dobrej film, skoro kultovním mohl by se státi. Prostřelenej číňan byl super, ale bezpečně to celý překonává aaaapooort Banzaii :-) ... to není míček ??