• Thriller

Válka bez pravidel (2014)

Nekonečně dlouhá báchorka, která mě několikrát dokázala dokonale uspat. Pokaždý jsem se ale probudil a našel v sobě sílu pokračovat. Protože jsem čekal drama krimi thriler, a nějak podvědomě jsem se těšil na příchod těch scén, kdy se Abel fakt nasere a všechny ty sráče rozmlátí na kaši. To by byla snad schopná ty jeho kočka, ale Abel.. ten na to prostě nemá koule. Celej film se kejklá vod ničeho k ničemu a Moralisuje. Abel Morales Moralisuje. Celou dobu žvaní a hledá cestu z cesty, do který se dostal sám. No nebejt tý sebevraždy na konci, tak bych byl hodně zklamanej, a celý bych to poslal nejbližším rychlíkem do Zadku. Atmosféra je ovšem vykreslena famózně, filmový zprackování je na jedničku.

Blaženost (2021)

Inu, vlítnul jsem do toho jak slepej do houslí, a velmi mě těšila vizuální stránka tohodle Blizu. Jenže buď je ten film tak blbej a neví co se sebou, a nebo je ten film tak chytrej a já jsem ho nepobral. Každopádně myšlenka je v zásadě neotřelá, trochu mě na začátku zaskočil blonďáček Ouven, no jak jemu ten čas letí.. ale hned si to u mě vyžehlil tím, jak na začátku omylem sejmul toho buzíka.No ty vole! Přišpendlit mrtváka na okno, to chce fakt fištrón! :-) Takže za mě dobrý. P.S. kde seženu ty žlutý pilulky ??

Naše dovolená a jiné pohromy (2014)

Hmmmmm ? Hodně jsem uvažoval, jestli to sestřelit či dát světu šanci. Nakonec převládl pocit, že to je bezbřehá sračka, naplněná zbytky popcornu a ochucená cocacolou. Kurwááááá ! Do píči, kde jsou nějaký normální filmy pro serijózně číhajícího umělecky nadrženýho pičuse ?!

Risk (2020)

Vyvražďovací blbost. . někde kolem desáté minuty, po předchozí urychlený seznamovačce, nastává zlom, a celý to je dále pouze o sledování megasuprmana, jak v zájmu záchrany syna, nechává rozeznít své vnítřní pudy kombinovaný s nesmrtelností a nesmrtelním fajghtpawrem, čímžto uvádí diváka v pocit totálního uspokojení nad smrtí všech špatňáků co se filmem byť jen mihnou.

Osudový dotek (2004)

SI nemůžu pomoc. Buď je to přesložitělá blbost, nebo mě to neba, nebo sem to nepocho. Určo to ale je táááák moudrý, že to přemoudřelo samosebe. Anebo sem jen trochu pako.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Sorry jako, z pohledu dnešní záplavy megapíčovin se jedná o snad velmi jednoduchou, však stále hodně funkční komedii, která se již dávno zakultovala do závitů filmových fajnšmekrů vyhledávajících tento typožánr, kterýžto snadno vyplní hodinu a půl pojednáváním vo hovně. Pro upřesnění upřesňuji...stačí vypnout mozgovnu těsně před filmem. Doporučuji nesledovat s nikým, kdo má íkvé přes šedesát. To se ze sledování komedie snadno stane domácí drama. Za mě dobrý.

Jako v bavlnce (2020)

Sakrbleu. Začátek se táhnul jako většina rádoby komediálních dramat, trpce vyrvaných z útrob Netflikofskejch kokotonů, a jen co se mi to chtělo vodšmiknout, zaříznout a skácet, plynule to přešlo do vcelku obstojně zamotanýho dramatična, kde proti sobě stojí dokonale vyvážený hejno špatňáků. Téměř až mi přichází na myslivce Hamletofská otázka. Komu fandit? Prckovi ? Nebo tý bezskrupulózní svini ? Jasně, beze sporu mě těžce bavila Dianne Wiest, kterážto mé srdce získala už kdys v Ptačí kleci.. Jako v bavlnce je hodně povedenej biják, kterej Ti rozhodně doporučuju, páč kromě lehce vyjebanýho zadku.. teda konce, nemá chybu. Jako ten film. Ne ten zadek. Vlastně i ten zadek je nakonec dobrej. Kurwa.

Po čem muži touží (2018)

Za mě se to pohybuje přesně na hranici bestiální píčovitosti a obstojně neubližující koukatelnosti.

Vlastníci (2019)

No,.. jestli vám to něco připomíná, pravděpodobně jste vlastníci.. V posledních letech..asi dvaceti letech.. mám alergii na český píčoviny, tato bývá velmi dobře znatelná na mé psychojednotce, něboť nasranost z totálně promrdanýho času, zkombinována s pocitem, že za ty hovna ještě někdo dostává prachy mě fakt nadzvedává ze židle. Z křesla. Z gauče.. to je jedno, na tom prostě nezáleží. Velmi výstižně tento počin pana Havelky ( kterýho neznám a ani jsem o něm nikdy neslyšel) popsal všemi obdivovaný mistr rétor Verbal. ( kterýho neznám a ani jsem ho nikdy neviděl). Vlastníci jsou po velmi předlouhé době qualitní výstřik do inak prázdné misky ČS kinematografije, v jedný cimře a s několiko málo tvářemi se podařilo bez jakéhokoli lahodného hudebního doprovodného tónu vyplodit dílo, které ve velmi omezeném časoprostoru zkoncentrákovalo všechny úžasné rysy opčanů národa Českého. Klíďopíďo bych dal i pjet hvězd. Můj myslivec nakonec snížil hodnocení na 4, a to proto, protože nic proti ničemu si nechávám pátou kouli jako rezervu pro případný lepší počin rejži Havelky, kteréhoš tvorbu se chystám bez zbytečného odkladu, bezprstředně a neanálně prozkoumat.

Železnice ve Skalistých horách (2018) (seriál)

No tak jasně, když člověk fak nemá co na práci, tak se tak hezky kouká z tepla na studenou práci :-) ale vážně.. Já jim závidím. Klídek, pohodička, snížek, kámoši, snad i na to pivko večer dojde.. málo se tý náladě z tohodle dokuseroše vyrovná. Ale já vím o něčem, co to fak těžce přebije. My..my..slím, že ..já si to asi nechám radši pro sebe. Nebo pro Tebe ?