• Thriller

Agent na útěku (2012)

V podstatě agentská sračka, která mě přivábila Kurwilenkovou. Jinak nevím co ktomu dodat.

Krvavé léto v New Yorku (1999)

Pěkně po staru, poctivě natočený, vcucávající a nenápadně pod kůži lezoucí dílko, u kterýho jsem seděl jak přilepenej a říkal si, kde se to přede mnou tak dlouho schovávalo ?? Naštěstí jsem to ulovil, polaskal jsem se a zařadil to mezi své čtyřkouláky.

Breitnerovo komando (2019)

Jednoduchý, přímočarý, bez zbytečných keců, místy nepříjemný, celkově vypovídající a hodně přesvědčivě ukazující atmošku jedný po francouzsku vylízaný doby.

Krutá rasa (2006)

Taj tohle dílko vymyslel velkej mudrec. Mudrec mudrý, mudrec bledě mudrý. Dám tomu tři pecky, ale fakt jen za to, že jsem to neviděl.. :-) mmm, hluboký moudro..

Z lovce kořistí (2017)

Jednou a dost. Přesně ten film, kterej mě strhnul, bavil, a druhý den skoro nevím vočemto. Jako kdyby na mě přes noc na mě vyhupla parta vočičáků a vysála mi mozeg. Znáte film Vočičáčí komando ??

Kruh Osmi (2009) odpad!

Nooo... tak tady, tady se tvůrci vážně hluboce vyznamenali. Začátek je superdlouhý psycho, kdy kráva plove plove a já se fakt těšil, že se v tom debilním bazénu utopí... no nestalo se, a já se nějak překlopil a sklouzl jsem do dalšího děje, který svou bezhlavou nesmyslností ladně překonal sračkový začátek a já hledal způsob, jak bez čekání utopit sebe. Ne, že bych to chtěl nějak podrazit, nebo tak, ono to ani moc nejde, ale takovej superblábol se vážně hledá dost nesnadno. Tzn závěrem, pokud někdo toužíte po filmu, kterej vás fakt totálně nasere svou bezmyšlenkovostí a totálně bezvýznamným dějem, tak tenhle kroužek je fakt to pravý. Asi by bylo lepší namalovat si kroužek rtěnkou na pé.. a ladně vklouznout do nádherně vymydlenýho zad.. :-)

Sejmi prezidenta (2014)

Kluk co vypadá jak prasátko s lukem a pěti šípy, dá na prdel vytrénovanýmu komandu. No jasně.. Scénář někdo dopsal pět minut před spuštěním kamery, honička bez boty po lese, sjezd z hor a lítání v mražáku, trochu potápění a z nebe prší naducaní kapříci..všichni se neustále potkávaj na stejných bodech ( naštěstí včetně mrtvol..) no nejedná se o nějak složité dílko. A ten konec, no to byla kurwa paráda. Ještě tak kdyby na kameru vystrčil pan prezident svou černou prdel :-) a bylo by to dokonalý.

Sejmi eso 2 (2010)

Za mě to drží Berenger, jinak to je zmatlanina, velmi vhodná jako kulisa když je člověk totálně v prdeli a neví co by..