Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Thriller

Recenze (1 710)

plakát

Dům voskových figurín (2005)

Mě ty horory trochu děsej.. to je normální? Nebo jsem už magor z těch věčnejch moc vtipnejch komedií, kterejma se v poslední době láduju ? Kdysi jsem chtěl jít do takovýho muzea, kde by byly voskový zadky. Jenže jsem takový muzeum nenašel. Tak kdyby někdo věděl kde takový je, pls, dejte mi vědět. THNKU. P.S..... nebudou-li zadky, stačí voskový čuráci a kundy. Ale fakt jen voskový. Na živý čuráky a kundy můžu čumět v televizi při záznamech z parlamentu. A to mě taky dost děsí. Páč to je ještě horší horor, než tenhle horor.

plakát

Mac & Devin Go to High School (2012)

Jasně že to je o hovně. O shitu, řekl bych. No a jestli to někdo nepobral, tak patrně nedbal dobře míněných rad na začátku. A asi taky nemá kamarády. S kterýma by to prožil, vychrchlal, vyhulil. No někdy stačí pořádně vyhulit sebe. Ale mnohem lepší je se vyhulit dohromady. Do hajzlu, trochu sklouzávám. Asi protožetopíšutěsněposhlídnutí. A v mozgu mám ještě trochu dým. I z uch se mi hulí. Chce někdo vyhulit ? No tak stačí se pořádně ohnout :-) Jo a pro holky.. Vy máte prostě smůlu. Pro vás je tady pořád ještě to hulení. Pořád nee ? No tak to si to asi budeš muset sjet ještě jednou.... !

Ženy v běhu (2019)

Zas jeden pěknej kousek, který má co nabídnout i odmítačovi jako jsem já. Film neobsahuje nic jiného než takový ty běžný kydy a situace, neustále se opakující v českých filmech tohoto žánru pro náročného diváka. Stačí povypnout mozgovnu, a následuje vcelku ftipé užívání předvídatelných okamžiků, sem tam nutno přeskočit polotrapné píčoviny, ale jako celek to funguje, nezabilo mě to tak fajn.

Plážový povaleč (2019)

To je tak dobrej matroš, že by jeden dostal chuť po životě po životě... K tomuhle skvostu mě nalákal výbornej Snoop Dog, kterej v tom má hodně povedenou roličku. Jinak Moondog je hodně barevnej povaleč, jistým způsobem geniální milovník a užívač života, a vtom smyslu by se měl chápat celej fim, závěrečný ohňostroj, kdy prachy prší z nebe.. paráda. Život sám je lepší než všechny prachy světa.

V měsíčním světle (2019)

Zuby mi spadly na podlahu, oči vypadly z důlků a ruce se mi třesou nadšením ještě teďkonc. Jedním slovem - skvost. Páč: Film je jak vystřiženej z takovejch těch dokonalejch osumdesátek, tematicky se zdá vcelku průhlednej, dokud ta mrcha nehupne pod vlak, to mi bylo trochu jasný jak to je, ale stejně mě to dokazovalo průběžně překvapákovávat. kamera, střih, a taková ta filmařsko-digitální vychytanost je fakticky dost vychytaná, a skoro mi vadilo, že to skončilo. Stopáž je tak akurát, děj výbornej, figurky bez chybičky, propletenost / zamotanost velmi propracovaná. Thanky jou.

plakát

Sever - Justice (2019) (epizoda)

Sráči !!!!!! Všechno to jsou sráči, a ten svět kolem nás je jedna veliká sračka !!! Tu blonďatou svini bych poslal na víkend do afghánistánu, odstřelovače omilostnil pro nepříčetnost, pana hejtmana pohodil hladovejm prasatům, a pana vedoucího fízla vykastrovat, umlátit basebolkou, a na závěr obětovat jak beránka. No a k tomu přidat celej ten vládní ansámbl kolem nás, a bylo by tu snad i docela fajn :-)......obhájkyně je boží, a Mádl ...jako Svoboda to docela zvládá, jako Mádl je boží.

plakát

Hledám impotentního muže (2003)

Poněkud zbytečná blbost. Od začátku se to snaží zaujmout jinakostí, však to stále sklouzává k typický americký ptákovině ve která se dvě pipky snažej přežít bez ptáka :-)

Pozor na oči! (2018)

V tomto období mám kliku na samý sračky? Ještě že to má jen hoďku a kousek, vydlabalo mi to do mozgu jen mrňavounkou dirku..Blbost !

plakát

Hledám přítele pro konec světa (2012)

Poněkud složité drama, postupně mne nutící pochybovat o svém rozumu. Proč, kdo mne dovedl až sem, na toto bláznivé místo zvané svět, kde lidi budují, plodí, vraždí, aby asterojd rozdrtil je hned? Konec světa přichází, a tento film je jakýmsi návodem jak si to užít? Asi tak: je to blbost. Celej svět je blbost.//// upravuji po roce.. měl jsem tomu dát pět hvězd. TO je film, kterej by měl vidfět každej. Povinně. Na konec jsem nebrečel... Vlastně jen trošku..

Ovládací panel
2 body