• Thriller

Táta je doma 2 (2017)

Klidně věřím, že se tomu v kinech jsou schopný amíci očekávající rodinnou komediji na téma vše na závěr v dobré se vobrátí vytlemovat. Ještě bych prominul promiskujitní zneužití tématu christmassss... Bohužel jedinej kloudnej zápich je, když ta malá čubka sejme v lese Gibsna i s krocanem. To je fajn. Jinak v tom je totální hovno, na rozdíl od jedničky která mě bavila někde do půlky.. mě tohle začalo bavit někde od tý druhý půlky... no asi na pět minut. Deset, dejme tomu.. celkově se jedná o pokus vyždímat z jedničky nevyždímatelný, což se podařit nemohlo, a taky nepodařilo, čímžto téměř definitivně jsem rozhodnut ocenit toto dílko termínkem následujícím: Sračka. Fak.

Táta je doma (2015)

Klasika. Do půlky jsem hýkal smíchy, pak se to nějak začalo vytrácet, docházeli tomu koule. Wahlberg je úžasnej, Ferrell to vcelku dotahuje, k závěru se z toho stává tradiční Americká mrdka vo rodinných hodnotách. Přes lehké znechucení skrz zmíněnému, se to dá doporučit a rád si to někdy slíznu eště jednou.

Tady to musí být (2011)

Vyhaslá trapná hvězdička alá Kiss nasraná na celej svět se snaží diváka přesvědčit. Ćím? K čemu,.. nevim. Zlatá Palma ? Za todleto ? Zlatý ledatak Hovno !

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (2007)

Ďábel zjistil že jsem mrtvej někde v půlce filmu. Nějek jsem to přežil, druhý den vo tom vim úplný kulový. Tři hvězdy ze soucitu za vcelku origo námět.

Bourák (2020) odpad!

YYYEESSSSSSSSSSS! Miluju český komedije. Ověřená parta neherců, která mě dokáže spolehlivje nasrat. Nebo se na mě vysrat ?? :-)

Future World (2018)

No to mě poser svatý červeně ohorečkovaný kozy, jen jsem zahlídl že je princ Wahlberg.. no a dostal jsem podezření.. kde se berou takový sračky ??

Zloděj (1981)

Zloděj není špatný film, je to snímek poplatný své době, na jedno skousnutí to je fajn, já to zkusil podruhý a vcelku mě to sra....lo.

Vyvolený (2000)

Vyvolený Skleněný a Utopený, asi tak bych pojmenoval tuto pseudotrilogiji. Nejedná se o můj šálek moudra, jenže Bruce v těchtoje tak Brucovatej, což oceňuji páč v jeho rannějších postavách nacházím idol, který mě dostal až tak kde jsem. .. Nee, do prdele jsem nemyslel, tento typ filmů mě dostal k tomu, že se ze mě stal filmkový manijak. Teda ne typ filmů jako je Vyvolený, prostě mám na mysli typ hrdinů který ztvárňuje Bruce ve svých rannějších postavách.. kurwa už mě to nebaví, stejně to nikdo nečte, tak si jdu najít další pivečko..

Okamžik zlomu (2007)

Hophopkins je skvělej, asi jako vždy, ani Gosling se neztrácí. konkrétně tenhle film jsem viděl několikaterokrát, a vždy na něj nějak zabudňěm. Ale abych vás, chudáky nenapínal, tak hupnu přímo k vjěci. Od prvního vokamrku se jedná o vybroušený filmový dijamant, který se bez sebezaškobrtnutí lahůdkově řítí vstříc dokonalému konci, konci tak parádnímu, že i když jsem to jak již jsem zmínil na počátku těchto plků viděl několikaterokrát, tak mě ten konec opět překvápkoval. Jinak se jedná o standartní soudní příběh, kde jeden přechcává druhého, Crawford se hájí sám, při čemž si vytírá prdel (čti zadek) se soudem, vytírá si prdel (čti zadek) s obžalobou a chvílema je tak genitální, že si vytírá prdel (čti zadek) i sám se sebou. To je asi tak fše, buďte zdrávi a užívejte života zvesela.