• Thriller

V Bruggách (2008)

:-) Multimegaprdel! K tomu se jistě vrátím. Takže jsem se k tomu vrátil po dvouch letech. Asi. NO a abych rád to upřesnil, jedná se o velmi pomalu plynoucí lehce komedijální drama, bohatě vokořeněný dokonalou dialogickou přestřelkou. Ty mě nemůžeš zabít, ale já se zabít můžu .. Colin je neskutečnej ta zlodějská číča taky, Bruggy jsou neskutečně nudně krásný město, no a Harryho vzkaz skrzevá recepční ... to už byla pouhá třešeň na tortile.

Miami Vice (2006)

Nevyžaduje zbytečných keců, dokonalej Mann, dokonalej film, dokonalej kult, dokonalý prostředí, děj, ... Paráda.

Přepadení v L.A. (1989) (TV film)

Tím, že jsem Nelítostný souboj viděl mnohem dřív, a tisíckrát víckrát..vícekrát.. mnohokrátereji? No to je fuk.. než Přepadení v L.A., nezbývá mi tento TV odvar poněkud seseknout. A to zejména proto, že jsem v tom stále hledal ten zmíněnej Nelítostný souboj. Takže to nemohu odpovědně hodnotit, tečka.

Červený drak (1986)

Knížka která má asi půl milionu stran je samozřejmě mnohem lepší, přesto film lehce táhne divákovu pozornost a nějakým zázrakem dává polojasný obraz skutečného zamotaného příběhu.

Veřejní nepřátelé (2009)

Nevím kde se mi to zatoulalo.. Bezesporu jeden z těch super filmů, který dokážou nadzvednout můj Zadek a donutí mne hýkat nadšením...ještě, ještě !

Zločin je extrémní sport (2002)

Vypnout mozeg a nechat se vláčet přebarevným dějem, našlapaným honičkama, vcelku dobrejma hláškama. Hloubku to nemá, naději na mé další shlédnuté též ne, pokud chcete něčím umlátit totálně vyjebaný sobotní odpolko, tak todleto může být klíďo to vono.

Temné kouty (2015)

Jako celek to je docela fajn film, kterej se bohužel rychle vytratí z kebule. Pomalu táhnoucí se příběh točící se na vzpomínkách a tápající sám v sobě.

Nehoda (2009)

Milkiwej se hodně posnažila, je to asi o tom: ...No má to tak těžce zhuštělej a nadupanej děj, že se to nedá ani popsat, chvílema mě to hodně vadilo, chvílema jsem si snažil nudou ukroutit palce na nohách, naštěstí mi pár prstů zbylo, a mohu k tomuto šikmovokýmu dílku dodat...Sračka. Dvě hvězdy tam mám jen že jsem se netrefil do vodpadu, a nestojí mi to za námahu hodnocení opravit.

Experiment Belko (2016)

Váhal jsem, zda to ohodnotit jako.. wau, no to je pecka, v jednom baráku tolik nevinný krve, jenže pak jsem si uvědomil, že takovou sračku nemůžu takhle vytáhnout, už vidím takhle zabezpečenej kancl plnej takový pakáže,... no a jak nad tím tak dumám, co k tomu dodat, pořád se mi v kebuli motá jedno slovo, který to snad nejlépe vystihuje...Sračka.

Případ Collini (2019)

Příliš hluboké, těžké a svůdně přitažlivé, než abych se dopustil hříchu, toto dílo hodnotit..