• Thriller

Polar (2019)

No Duncan Vizla je pěknej magor, čumí jak kdyby neuměl do pjěti, ale vytroubí prdel všem těm ultimátním drsoňům. Pravdu ?? No, akce nářez kydy hlášky, noooooo....megasuperiózní :-) A nejhezčí na tom je v tom pan prasátko, to je takovej kretén, že bych mu ubližoval trochu dýl, než jen kebule fuč.. chvíli jsem se domníval, že pan prasátko vykurví veget panu Duncanovi natrvalo, naštěstí se to v poslední chvíli srovnalo. Jo a dobrý na tom bylo, že čtvrtej den mám narozky. Ale po tom Vám je kulový -- jo dobře šukeriózní jsou v tom ty smrtelný šukačky. Jako, je čas na kuřbu, to fak už nechci slyšet. Jo, nevíte vo co gou ?? Jo Tak. Tak to sorrrry, nebudu již víc prozrazovat. Fak ste to ještě nesjeli ?? Vaše chyba.

7 vteřin (2005)

Lehce nadprůměrný Veslijovský béčko, zasazený do levně hnusnýho Rumunska, scény jsou splácaný z píčovin, a jediný co na tom má smysl, je skutečnost, že jsem u toho dvarazy usnul, tzn jako anestetikum je to výborný.

O zlaté huse (2013) (TV film)

Po dlouhé, předlouhé době jsem narazil omylem na pohádku, na kterou se i přes své pohnuté dětství rádo upřelo mé spanilé očko. Kostra příběhu vzdáleně připomíná Šíleně smutnou princku, ale lehce se to přenáší přes neduhy této doby, a výsledkem filmového snažení jest pohádka, obyčejná, nan nic si nehrající, bez přiteplenýho chování zámeckých i podzámeckých. Výborný hlášky, výborný pocit.

Přání smrti (2018)

Pohoda, prima klasická zapomínačka. Předvídatelnej Brus v roli která mu sekne, ve filmu o kterym vím, druhý den prd.

Mladí zabijáci (2018)

Zvláštně hezky natočený, vcelku strhující a za koule beroucí ujeťárna, kterou jsem od začátku nechápal a chtěl jsem to smáznout, ale nešlo a nešlo to, nešlo to tak dlouho vypnout až mě to vcuclo a dokonale pobavilo. Bohužel, druhý den ráno, už netuším vo čem to bylo...

Spolu to dáme (2017)

Citovka? Něco mezi ..čím vlastně ? Asi hodně dobře zpracovaný téma, patrně podle skutečnýho příběhu. Stojí to za to.

Myslete na Henryho (1991)

Ten film není špatnej, je přecitlivělej, a s odstupem doby se v něm místy vidím. Příběh se dá implantovat do jakéhokoli života, a přesto, že Harriho mám raději v drsnější poloze, Henry mu sekne.

Skála (1996)

Těžko překonatelný Sean Connery, herec herců, ve filmu, který si během velice krátké doby, vytvořil dˇouru do srdce snad všech diváků, v těch srdcích zůstal navěky..

Král Artuš (2004)

Od dětství jsem si přál být řitířem, a mít takový koule jako Artuš. Koule mám, a řiť nakonec taky. A Tenhle Artuš koule má taky. A celkově mě to posadilo na tu moji řiť.