Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Thriller

Recenze (1 710)

plakát

Neuvěřitelný život rockera Coxe (2007)

Děj super, hudba příběh postavy super, vtipu v tom tři prdele, origoš dostačující, celkově bezchybná parodie na kdejakou přehlubokou bijografickou píčovinu. Jes.

Záškodníci (2016)

Bez sebemenších pochyb pět hvězd. Za co ? Má to spád, na nic si to nehraje, zamotanost přezamotaná, celý to vysvětlení z toho vypadne až na konečnej konec, nikdo mě v tom nesral, a ten co mi byl malinko protivnej se stal na konec mým hrdinou. Je to dost dobrý.

The Ashram (2018)

Ač se nejedná o vyloženě můj šálek, dokázal jsem to s chutí vysát až do dna. Jak tam tak ťapká a hledá tu krávu pitomou mě moc nebralo, grády to nabralo v pionýrským táboře když se rozjíždí magie, taje, kouzla, a ta vyjebaná protivná stará svině se marně snaží dostat na vrchol hory poznání. Nu a nakonec.. Hepáč jako prase.

Dokonalá loupež (2018)

Očekával jsem takovou tu nafouklou sračku kde někdo krade něco, a všeci chců vyjebati se všemi, víceméně s tisíckrát omletým dějem. Nu, a nakonec to nafouklo mě, radostí štěstím a láskou k bližnímu, páč se jednalo o snímek kde se vyjebávali tak dokonale, že nenacházím slov který by popsal rozkoš pronikající mou palicí skrz naskrz.

Klub rváčů (1999)

Tak toto je jeden z filmů který můžu mlet pořád dokola. Zbytečný komentovat více. Třešnička na dortu.

Naprostí cizinci (2016)

Naprostá konverzační pecka. To se musí vidět a pak v mozkovně pořádně požužlat.

plakát

V hledáčku střelce (2014)

čtyři hvězdy za nádhernýho předraženýho Daglese. Ten druhej pičus mě moc nebavil, a celkově to je taková pohádka bez děje.

Lovci myšlenek (2004)

Nejvíc mě nasralo, že jsem někde v půlce zjsitil, že jsem to už viděl, a to mě fakt neba. Jinak je to takovýto klasický domino, jak postavíš figurky, cvrnkneš a oni Ti jedna podruhý popadaj. Jeden magor větší než druhej, ale koukat se na to dá.

Sněžná past (2018)

Braven je magor, trochu nesmrtelnej ale hodně rychlej. A hodně rychlej je spád týdletý zasněžený romance. Vynechám li takovýto že se všichni přes zasněžený megavzdálenosti pořád potkávaj, a dost nevěrohodnou barvu krve, a ještě pár nicotných detailů, tak se jedná fakt o dost slušnej biják, ve kterým nechybí brutální vyvražďování, špetka citu, strach o bližního, hromada fetu, megamagor kterej ten fet moc mocinky chce, a i docela humorný scénky se v tom nachází semotamo. Nejvíc mě jasně pobavila závěrečná houpačka s bear trapem na hnátě, ale to mi jen potvrdilo starý pořekávadlo kdo jinýmu jámu jámu..sám do ní sám.. nebo jak to je. No ne? Megaspokojenost.

Stín ďábla (1994)

Zmatená blbost plná pomatených přebarvených osob.

Ovládací panel
2 body