• Thriller

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Kde dokonalá jednička končí, téměř stejně dokonalá dvojka pokračuje, sjednocení nepřátelských gangů ve snaze zachránit dokonalý domov.. kouzelný, propracovaný, v podstatě nepřestávající akce z prostředí dost uvěřitelnýho sídliště. Vypnout mozek a užít si to. To je jediný, co pro to musíte udělat.

Okrsek 13 (2004)

Nekonečně dokonalá akčňárna, hopsání po balkónech, parkur, nesmrtelně sympatický borci v hlavních rolích, střílečka, trochu citovka, příběh o opravdových hodnotách mezi klukama, co maj koule a gumový tělo. Very gut.

Peppermint: Anděl pomsty (2018)

Dechberoucí akce a neprůstřelná mamina. Začátek je totálně vystřiženej z nejprůměrnější kokotiny o americkym rodinným štěstí, naštěstí to pan otec mírně pohnojí, a pan gangster pana otce potrestá za profláklou myšlenku. Paní matka se záhy nasere, sklamaná nad zoufalým stavem společnosti a výkladu slova práva, nu a pak... se to jebe jebe, dokud se to nevyjebe, hlavní vražednice spasí svět, a po anglicku se vypaří. Takže dost dobrý.

Dům na špatné adrese (2008)

Těžko popsat co z toho cítím. Není to vyloženě špatnej film, v podstatě se v tom moc neděje, ale magor polda je hodně povedená figurka, a nějak mě přitahovalo takový to americký přiblíkovaný typično :-) Každopádně mít takovýho souseda tak ho asi nenápadně namočím do H2SO4..

Seznamte se s Davem (2008)

Svatá prostato, takže tohle je hodně duchaplný počin, z vesmíru přihučí raketa a sekne se tlamou přímo k soše frejheitu. Což bylo docela zajímavý, akurát že ta raketa je Márfy....pak jsou super Daveho taneční kreace, pak je dobrý jak ta nadržená coura č.3 chce vojet Márfiho, a to je asi vše co mě zaujalo. Děj je tupej jak já po čtyřdenním sledování Alenky v říši divů, akce nic, pointa nic, akce nic..jo to už jsem psal... dohajzlu trochu mě to trefilo...no potěš. Doporučuji v zájmu přežití lidského druhu..vynechat.

Za hranou možností (2018)

Ruský je dobrý, a Banderas se v tom vyjímá jak hovno na špejli ve stánku s cukrovou vatou. Tak tento snímek, jak jsem pochopil je o hledání správných dveří, a fázuje se asi takto: Začátek - dobrý, super casino scény jak to máme rádi, pak keci v kleci vim hovno co se jako děje, poněkud zmatek. Dále: Seběhne se nová parta, každej umí něco a dohromady uměj moc. To stojí víceméně taky za hovno, naštěstí se to záhy přelejvá do pokusu vyjebat s jiným, megabohatým casinem, což se povede a záhy zvrtává a megabohatý casino, potažmo casinovej šéf, touží vymrdat s naší přeschopnostělou partičkou, ta se zavírá do sejfu, páč to je v casinu nejbezpečnější místo, do toho je otcosynovská scéna plná hoven (zde je v hlavní roli Banderas alias Hovno na špejli ve stánku s cukrovou vatou).. no a v tom tresoru to pokračuje docela zamotanou cestou v podvědomí nevědomí, kde vzkvétá láskyplný vztah coury a hlavního Timura, nu a pak šup, lehké povysvětlení a následně nás překvapuje překvapivě nepochopitelný konec.

Utržený ze řetězu (2005)

Jedna z mála rubaček, která se chvílemi snaží být taková..melodramatická ? V některých momentech jsem se v tom viděl. Taky mám rád sadomaso a vobojky ...

Útok na Wall Street (2013)

Jo tak tady to je megaprda. Chce to nějak přežít ten čas, než Jimovi rupne v kouli (nebo si udělá jasno?) a pak to má docela dobrý grády, který gradujou až k téměř dokonalýmu konci.. Jo jo.. Takhle to dopadne, když někomu jednou konečně jebne, a půjde si pro spravedlnost přes mrtvoly.. Výbornej Dominic.

Hra peněz (2016)

Poněkud užvaněné, trochu dojímající, Clooney by měl hrát spíš vrahouny než takovýhle role, kterou ani vlastně netušim, do čeho ji mám zaškatulkovat. Jedná se přesně o ten film, kterej si šlehnete, nadechnete a doufáte že něco příjde, něco příjde, a jak to vyfičí, netušíte že něco přišlo..

Jump street 21 (2012)

Těžko popisovat, co se mi na téma Jump Street honí hlavou. Guláš, zmatek, chaos, ale zároveň neskutečný uspokojení. Nutno vidět, a klíďo pravidelně opakovati.