• Thriller

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

COOO ? VY JEŠTĚ NEZNÁTE STOPAŘOVA PRŮVODCE PO GALAXIJI?? TO BY MĚLA BÝT POVINNÁ ŠKOLNÍ ČETBA A SNAD I POVINNEJ ŠKOLNÍ FILM. PROČ TO PÍŠE TÍM VELKÝM PÍSMENEM? MÁ TO NĚCO ZNAMENAT? JAKO NA NĚCO DŮRAZ, NEBO TAK? HOUBY. JEN JSEM LÍNEJ HLEDAT TEN ČUDL KTERYM SE TO PŘEPÍNÁ.. Jinak.. Stopařův průvodce po Galaxii je nejprodávanější kniha ve vesmíru. Za prvé je o něco levnější, a za druhé je na ní hezky napsáno ..nepropadejte panice. V tomto filmu se můžete dozvědět, jaká je odpověď na základní otázku...pokud tedy znáte základní otázku. Výborná taškařice, ve který je chvílemi více pravdy, než by se nám mohlo líbit..

Pitbull: Ostatni pies (2018)

Film plnej poláků, rusáků či čečenů, a přes tuto skutečnost je to výbornej film plnej napětí, jebání, střílení, intrik a vcelku vtipně dramatických scén. Vega byl odjebán a i přes toto, zůstal Pitbull Pitbulema celá pidiserie zůstává hodně vysoko nastavenou krimilaťkou. Těžko si vybrat vyloženě svýho oblíbence, tak nějak jsem nevěděl, komu přesně držet palce u nohou, každopádně Barbie a Despéro mohli na závěr s těma kufříkama odletět do prdele. Vcelku bych jim to i přál.

Kobiety mafii (2018)

No co mě vzalo ? jednoznačně chůva s koulema, z ošklivého nesmělého káčátka se stává pěkně tvrdá psice. A teď se navzájem vykouříte :-) Klid šéfe, já to nikomu neřeknu .. Dijalogy super, jak nesnáším poláky, a vše polský včetně polskýho fijata, tak musím uznat, že Patrik si vytřel prdel s Holywůdem, vcelku nevidět rozdíl v investovanejch kačkácjh, blejská se to luxusem, interiery i ex jsou fákt povedený, akce jednoznačně přesně na tý hrance která mi vyhovuje, žádný zbytečný násilí, děj frčí a ty špeky..co se děje? Střílí se, zavolejte posily! Jakej kód? ..Úplně všechny :-) Chvílema to je jak vybraný nejlepší špeky z Wilisovek obalený cukrkandlem a vražený do tohodle skvostu... Patrik je borec a Kobiety jsou boží. Těším se na dwujke.

Lidská stonožka (2009)

Fujtajblvespolek. Jedejedemašinka, kouří se jí.. měly by být pospojovaný pusa péro pusa péro, ale to by asi nešly používat ladies.. tzn, že: Asi by na záver měla bejt stonožka zacyklená, poslední prdel spojená s první hubou a pak by to byl docela prdelní kolotoč..

Krysy z temnot (1974)

Genitální filmík, viděno tucetkrát, poprvé snad ještě když jsem nosil nasrávačky netušíc co je ten Páriš. Nu a páč jsem to nějakou záhadou právě vylovil uprostřed svého poloprázdného mosku, a na-víc jsem to našel na fástšéru, tak se tímto loučím a odebírám se do krásného světa zdařilých dialogů, slušných lidí a nepřekonatelné atmosféry podzemí města nad Sejnou :-)

Prometheus (2012)

Jo. To bylo tak. Měl jsem chuť na nějakej filmík, co by byl napínavej, měl děj a pořádně mi sevřel prdel. Čili zadek.. Letí letí bloncka, s přitepleným blonďatým robůtkem, a partou nadšenců skrz deep space, letí letí a nemá děti, až doletí na planetu, kde je velký kulový a v tom kulovim jsou naši stvořitelé. Takže si můžete odložit křížky. V tom velkym kulovim parta hledačů smyslu života nachází tři prdele mimozemšťanů který jsou skoro jako my, takže jsou mimozemšťani? Nebo jsou jen mimo jako já ? No a všici jsou mrtvý. A jelikož mrtvý prt ví, tak nás moc neberou, ale blonďatej robot Dave záhy objevuje jednoho plešatce co žije. Tak ho vzbudí, a emzák co připomíná meganadrženýho faraona Davemu za vodměnu uškubne kebuli a povraždí kámoše. Neva, hlava Davemu stejně kecá a kecá, a už už to vypadá dost blbě, páč ten zkurvenej emzák má plnou loď nějakýho sajrajtu, kterym chce vyvraždit nás, jako tady doma na matičce.. Což se mi vůbec nelíbí, ale co dělat, no naštěstí jedna kočka z našeho týmu má docela koule, tak se svádí nelítostnej boj, kdy emzák přichází o megakosmickou blbost, náš tým ztrácí Prométhea, a téměř na závěr emzáka vošuká veliká kosmická chobotnice. No a je to, ta naše kočka s Daveho kebulí v kabelce si nachází jinou kosmickou loď a odlétá pátrat po dalších mimoparazitech, páč je zvědavá jak vopice.. No a to už je úplnej konec. Asi po pěti fteřinách je za tím koncem ještě takovej detail, že se zdrodí jiná potvora, docela fajn, která má lidi též moc ráda, a není to nikdo jiný než.....no tak to mě poser. kozy. Alien.

Trestanec (2017)

Jak ze slušného občana vyrobit šéfa těch nejtvrdších magorů?? Zavřít do nápravného ústavu..

Kdo chce zabít Jessii? (1966)

Jeden z nejlepších českých komiksofilmů, klasika na kterou se nedá plivnout, ve své době neskutečná paráda a s odstupem doby ?? Nádherný požužláníčko, návrat do doby, intensivní mix nálad, postav, dialogů.. prostě tip top film, který kdyby někdo natočil dnes, tak bude hitem zas.

Oko bere (2008)

Před dávnými a dávnými lety jsem se k 21 dostal čirou náhodou, a nějak mi to vypálilo do palice infošku, že to je dobrej, film, vcelku koukatelnej, má to děj, a hlavně, lidi, má to informaci, že: se nesnažte vodrbat kasíno, páč kasíno je nevodrbatelný.

Matrix (1999)

Na věky věků sám, svůj, jedinečný..Matrix. Co víc dodat..