Spiklenci (1996)

Podnikavá dívka Whoopi Goldberg v pánském převleku se snaží udělat dobrý byznys nejen na Wall Street, ale i s divákem. A celkem se jí to i daří.

Solo: Star Wars Story (2018)

Dost dobrá zábava, s dobrými efekty, hudbou a herci. Nic víc bych v tom asi nehledal.

Čarovný kamínek (2019) (TV film)

Ve slovenštině OK, ale v české verzi naprosto NEKOUKATELNÉ. Jak to někdo mohl v takovém stavu pusit do éteru mi hlava nebere.

Harold a Maude (1971)

Trhlý a ujetý film, který je tak zvláštní až je dobrý. Nevím k čemu to přirovnat. Nic podobného jsem neviděl, ale očaroval mě. Ruth Gordon na mě vždy působila trochu potrhle, takže zde si přišla na své a Bud Cort je jí svým mimoňským zjevem a vystupovaním prefektním spoluhráčem. A skvělá hudba tomu dodává hodně speciální atmosféru.

Be Here Now (2015)

Andy měl možná se Spartakem společného víc, než si myslíme. Stejně jako on vyhrál spoustu bitev, tu poslední ale bohužel prohráli oba dva. A stejně jako je po 2000 let obdivován Spartacus, je a bude obdivován i Andy. Svou neobyčejnou houževnatostí, pokorou a lidskostí s jakou snášel svůj úděl je až dech zaražející. Hluboko smekám, nepřestanu obdivovat, nezapomenu a především se pokusím Inspirovat. Be Here Now je velkým příběhem jednoho obyčejného človkěka s velkým srdcem.

Zoja (1995) (TV film)

Sice cajdák od Steelové, ale celkem slušný. Jedna z lepších záležitostí, na níž lze natrefit v televizi.

Pláč (2002) (TV film)

Absolutně zapomenutý a opomíjený TV film se skvělou atmosférou a především výtečnou Sarah Lancashire.

33 životů (2015)

Nenápadný odpolední film, který mě naprosto pohltil a získal si mě. Silná inspirace ve skutečnosti, bezva herci, bezva hudba, emoce (které tam ostatní nenašli) já našel. Nenapadá mě co bych vytknul a proč bych neměl dát plné hodnocení. Někdy si to s chutí pustím znovu a v originál znění.

Zlá krev (2017) (seriál)

Málokterým hereckým legendám se po smrti dostalo takové pocty, jako se tímto seriálem dostalo Joan a Bette. A za mě myslím zcela zaslouženě.

Favoritka (2018)

Zvláštní osobitý film, který nabízí od každého trochu. Těžko se v tom orientovat co bylo myšleno vážně a co ne. Místy vtipné, jindy tragické, surové, nechutné atd. Na mě to působilo moc neuvěřitelně, někdy až parodicky. Jediné co se filmu nedá upřít je výprava a herecké výkony, které však v tom všem chaosu vyznívají do ztracena. Zřejmě tentokrát nejsem cílová skupina, ale nemůžu si pomoct, v tomhle ledovém filmu mě vůbec nic nechytlo za srdce a osud všech hlavních postav mi byl lhostejný.