Dark - Ráj (2020) (epizoda)

Závěr patří mistrům. Nic víc není potřeba dodávat.

Dark - Mezičas (2020) (epizoda)

Obrovský klobouk smekám před tvůrci, kteří tohle napsali. Najednou absolutně VŠECHNO dává smysl. Nejlepší epizoda seriálu. Víc slov k tomu nemám.

Dark - Světlo a stín (2020) (epizoda)

Je fakt velká škoda, že na 90% diváků je tohle už prostě moc. Třetí série je tak neskutečně komplexní, že i já si už přeju, aby to skončilo. A přitom mám ten seriál tak rád.

Ledová archa - Poslední na řadě (2022) (epizoda)

Nová přeživší nikterak neoslovila. To stejné se dá říct o svatebním obřadu, ale aspoň se skipnula část děje a příště už se bude něco dít. Snad.

Les (2021)

Jde vidět, že kluci už pár hororů viděli. A teď nejde jen o jádro obsahu, ale o to, jak je dokument zpracován (ambient, střih, práce s kamerou). Při takovém zpracování je mi jedno, jestli se jedná o fake nebo ne. Vypadá to věrohodně, profesionálně, detailně.

Chalupa (2020)

Oproti Epidemii se jedná o slabší kousek. Pořád se ale nedá říct, že bych zhlédnutí litoval.

Ledová archa - Želva a zajíc (2022) (epizoda)

Úplně jsem zapomněl, jak mi všechny postavy vyjma Melanie a Pikea jsou extrémně nesympatické. Závěr byl dost předvídatelný, ale mohl by přinést dobrou část děje do budoucna.

Dark - Život a smrt (2020) (epizoda)

Něco málo se vyřešilo, ale další otazník je zase tady. Každopádně největší řezničina od začátku seriálu. A to sakra kvituju.

Dark - Počátek (2020) (epizoda)

Padesátky jsou momentálně prostě obrovské tahadlo. Proto taky to vyšší hodnocení.

Dark - Adam a Eva (2020) (epizoda)

Už se začíná projevovat chaos. Nevíte, kdo má jaký záměr, a ani nevíte, v jaké je dimenzi, potažmo čase. Není to úplně ono, poušť v závěru tomu podle mě taky moc nepomohla.