Impérium - Mafie v Atlantic City - William Wilson (2013) (epizoda)

Přijde mi, že chování postav je přehnané, umírněné, někdy až nepochopitelné. Čtvrtá série je zatím nejslabší a má nejmenší potenciál. Je na Knoxovi, aby nás vytáhl. Nikdo jiný to nezachrání.

Impérium - Mafie v Atlantic City - Polárka (2013) (epizoda)

Nejzajímavější podívaná se odehrává určitě kolem Knoxe, což je spíš smutné. Petrucelli tomu může dát dobrý nádech, ale taky to může pořádně zkurvit.

Rick a Morty - Pickle Rick (2017) (epizoda)

Nemohl jsem odolat krysím jatkám a celkově adventůře Pickle Ricka a Dannyho Treja, ale terapie mě zas tak neodrovnala.

Impérium - Mafie v Atlantic City - Král duchů (2013) (epizoda)

O chloupek lepší epizoda, ale vážně jen o chloupek. Sebevražda v závěru mě nějak do kolen nedostala a na zfetovanou babku začínám být alergický. Ještě že se vyřešila situace na výšce, a že jsme mohli vidět pikantní rozepři v Ciceru.

Impérium - Mafie v Atlantic City - Všechno do hry (2013) (epizoda)

Předvídatelný osud mladého blonďáčka, nezáživný poker, nicneříkající německé kratochvíle, a dobré osvěžení příběhu v zapojení Meyera do akce. Takhle nějak bych to shrnul.

Impérium - Mafie v Atlantic City - Akry diamantů (2013) (epizoda)

Tvůrci by měli objevit dokonalou vyváženost v zobrazování dějových linek divákům. Všichni ví, že postavy Ala a Nelsona (George) udržují seriál nahoře a místo toho celou dobu vidíme půlhodinové babrání o nějaké nemovitosti na Floridě. Tohle je potřeba změnit. Lehký nadprůměr.

Impérium - Mafie v Atlantic City - Výpověď (2013) (epizoda)

Jeffrey Wright se nám poprvé trošku osvědčil a musím říct, že tu chyběl někdo tak psychicky stabilní a sebevědomý zároveň. Z Nelsona už se opravdu stal Mueller a hned je to zábavnější. Na pozici Van Aldena tu máme J. Edgara Hoovera, který mi do noty zatím nesedl ani trochu, na rozdíl od mladého vychcánka Knoxe. Vůbec ne špatné pokračování.

Impérium - Mafie v Atlantic City - New York Sour (2013) (epizoda)

Nic světoborného, ale katastrofa taky ne. Takový optimální rozjížděcí díl na poměry tohoto seriálu. Jestli ale děj přijde o takový element jako je Richard, tak to bude ještě tvůrce velmi mrzet.