Impérium - Mafie v Atlantic City - Třesky plesky (2011) (epizoda)

Je to zase za čtyři, ale tentokrát s mnohem lepším pocitem. Richardova pouť a Thompsonovic pošťuchování potěšily nadmíru. Za zbytek takovýchto epizod se nebudu vůbec zlobit.

Rick a Morty - Total Rickall (2015) (epizoda)

"I'm a parasite!" "Yeah, but you're real." Nějak se do toho funfestu ve druhé sérii nemůžu dostat, ale věřím, že to je otázka času.

Westworld - Matka vyhnanců (2020) (epizoda)

Tohle jsme potřebovali. Twist na vysoké úrovni (ale zdaleka se nevyrovnává tomu v první sérii) a nejsilnější zbraň zabodnuta mečem Hiroyukiho Sanady. Mám rád, když je na tom zlo o poznání lépe. Tohle je voda na můj mlýn.

Westworld - Absence pole (2020) (epizoda)

Nadstandartní, ale chyběl tomu nějak ohromující moment, z kterého bychom si trošku ukákli do gatí. Ať už začne ta revoluce.

Westworld - Zimní linie (2020) (epizoda)

Konec to zachránil. Epizoda o Maeve jakožto o hlavní účinkující, nudila. Kazila mi život celou druhou sérii a teď jednu celou epizodu. Naštěstí už jí někdo zavřel držku a konečně bude prospěšná (na duel mezi ní a Dolores, se těším jako Zeman na čínskou polévku od Putina). Sjednocení Bernarda a Stubbse taky zlepšilo dojem, ale jednoznačně to chce Aarona, jeho cute robůtka na stavbě a skutečný svět. Jakkoliv se vracet do simulace, už je ztráta času.