Luther - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

Líbí se mi zpracování doktora, ale jeho manželka mě vysírá pořádně. Žádná sláva. Ať už to máme za sebou.

Luther - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

O chlup pomalejší tempo, jsem sice rád, že je konečně nějaký případ rozesetý do čtyř epizod, ale nevím, jestli si to zaslouží zrovna tenhle. Z píchání jehel do koulí úplně vystříkaný nejsem.

Luther - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Kladně hodnotím závěr (tu část u doktorky). Jestli bude Alicin návrat dobrá volba, to uvidíme příště. Zatím budu trpělivý.

Luther - Série 4 (2015) (série)

Asi nejnudnější případ s nezajímavým záporákem. A pomsta nějaké lásce z dětství, mi přijde jako dost špatný námět na poměry tohoto seriálu.

Luther - Epizoda 1 (2015) (epizoda)

Průběh nebyl špatný. Kvituju změnu prostředí, nové postavy, ale za předvídatelné finále dávám body dolů. Ani Rose Leslie nepomohla.

Luther - Série 3 (2013) (série)

Několik scén (respektive logika postav v nich) mi přišlo nepochopitelných. Negativně hodnotím i závěr a pointu prvního případu. Druhý to potahal (hlavně jeho výborný antagonista) a proto moje hodnocení vypadá tak dobře.

Luther - Epizoda 4 (2013) (epizoda)

Je to škoda. Potenciál při ultimátu na střeše byl obrovský. Tady měli být tvůrci trochu krutější a nedávat nám až tak šťastný konec.

Luther - Epizoda 3 (2013) (epizoda)

Famózní zakončení, skvěle zpracovaný antagonista, který všechno dělá z dobrého důvodu. Na pokračování se těším a to neříkám často.

Luther - Epizoda 2 (2013) (epizoda)

Mnohem lepší, ale potenciál úplně nenaplněn. Konkrétně důvod, proč dědek dělal to, co dělal.