Stranger Things - Season 1 (2016) (série)

Winona dost přehrávala, našel jsem pár chybiček ve scénáři a konec mi přišel trošku víc "konkrétní" a "prostý", než měl být. Zbytek se ale dá považovat jako kurevsky dobře odvedenou práci.

Stranger Things - Kapitola osmá: Vzhůru nohama (2016) (epizoda)

Jediných pár negativ, co mám, tak jsou lehké scénáristické přehmaty. Přál bych si zamotanější konec, ideálně, aby nebylo zodpovězeno na všechny otázky a část z nich zůstala otevřená. Takto byl ten závěr dost prostý, ale určitě ne horší. Pořád je to bomba.

Stranger Things - Kapitola sedmá: Vana (2016) (epizoda)

Naprosto odlišná epizoda od té posledním. Plným proudem stříkám z Millie Bobby Brown (z hereckého hlediska, prasiska) a ze všeho, co řekne Harbour. Masterpiece.

Stranger Things - Kapitola šestá: Příšera (2016) (epizoda)

Seriál se trošku začíná ubírat dětštějším směrem (čehož jsem se obával) a objevilo se první klišé v podobě románku (Nancy, Jonathan, Steve). Je na čem pracovat.

Stranger Things - Kapitola čtvrtá: Tělo (2016) (epizoda)

Tak nějak doufám že se Will osvobodí a místo něho unese slenderman jeho matku, protože Winoně to zatím fakt nejde. Jinak mi ale seroš šmakuje a nehodlám přestávat..

Stranger Things - Kapitola druhá: Pošuk na Maple Street (2016) (epizoda)

Musím se přidat ke kolegům, že Winona mi fakt sympatická není (narozdíl od výkonu Millie Bobby Brown) a trošku mi kazí dojem. Dal bych protentokrát trojku nebýt návštěvníka v domě Byersových.