Rozpolcený (2016) odpad!

Sorry já asi viděl jinej film. Za prvé Šímalan není zpět a Vyvolenému nebo Vesnici tohle nesahá ani po paty. Za druhé McAvoy mi zatím všude přišel jako totálně nudnej a nezajímavej herec a na prdel si z něho teda rozhodně nesedám - jeho herectví mi přijde na úrovní oblastní estrády. Kdo tvrdí opak, zjevně nikdy neviděl hrát Hopkinse, Branda, Nortona, Třísku, Hrušínského, Kemra nebo Čepka ani kohokoliv z plejády skvělých herců. Například bych doporučil zmiňovaného Nortona v Prvotním strachu nebo Klubu rváčů... Avoy nepůsobí vůbec jakkoliv nebezpečně ani ve chvílích, kdyby tak vypadat měl. Vypadá furt buď jako tele, nebo v těch brejličkách jako totální šulin. Tenhle chlápek mě bohužel fakt nebere a vzhledem k důležitosti jeho postavy s ním padá dolů i celej film. Neba mě na něj koukat dýl jak 5 minut, natož celej film. Ale i kdyby to hrál někdo sympatičtější a uvěřitelnější, je to bohužel nudná slátanina a nápad s rozpolcením zabíjí přemíra postav. Kdyby jich bylo 5 maximálně - oká, ale 24??? To už je fakt blbá parodie. Takže za mě zázrak se nekonná.

Myšlenky zločince - Rukojmí (2016) (epizoda)

Tak tohle je opravdu hustej díl, jeden z nejsilnějších celého seriálu. Ta situace, kde si Violet pomalu uvědomuje, že je vlastně Amélie a kdo jsou její rodiče ve skutečnosti...úuuu mám z toho mrazení...

Myšlenky zločince - Uctívání hrdinů (2015) (epizoda)

Einsteinová...? :-)) No dobře. A co dál? Konečně se objeví sympatická holka, člověk čeká, že se nějak zapojí do hry...a ono nic. Prostě zmizí stejně jako se objevila. Tvůrci si evidentně vybírají jen totálně nesympatický buchty.

Očista: Volební rok (2016)

Jasný - borec má chránit jednoho z nejdůležitějších lidí v zemi přímo v jeho domě v nejkrvavější noc roku, kdy je povoleno vše a její protivníci jievidentně budou chtít sejmout a ten píčus si místo neprůstřelné vesty a jiného vybavení vezme košilku a sáčko a obyčejnou pistoli. No nezabili byste ho? :-))

Třicet případů majora Zemana - Vyznavači ohně (1974) (epizoda)

Liškova geniální hudba podkresluje ponurou až hororově tísnivou atmosféru poválečných sudet. Munzar dokonale ukázněně odměřený až do chvíle kdy... výkon z něhož mrazí. A samozřejmě životní role Vaška Sloupa :-)

Třicet případů majora Zemana - Strach (1975) (epizoda)

Hodnoceno s oddělením skutečnosti pouze jako běžnou krimošku - bo Vinklář je famózní. Ideologicky je to ovšem na odpad, ale lze dnes tento seriál ještě vůbec hodnotit politicky? Jinak můj oblíbenec Miloš Vávra je tgu už taky podruhé - poprvé to bylo na konci druhé epizody Vyznavači ohně v roli pohraničníka. Jo a ta sestra v porodnici je naprosto na ranu - bohužel tehdy to takhle prý opravdu bylo... slyšeno od pamětnic těchto časů...

Myšlenky zločince - Velké dílo (2013) (epizoda)

Nevím proč mají potřebu tvůrci seriálu neustále likvidovat všechny partnery členů týmu, obzvlášť když už si někoho našel náš geniální panic - a ještě navíc takovou opravdu pomilováníhodnou chytrou a sympatickou slečnu - i já se zamiloval... Tohle fakt zabolelo. Nemohl by ji prosím taky někdo nějak oživit? Ale tady se většinou vracejí jen ty nesympatický, takže to nejspíš neklapne. Chjo... Mimochodem vždycky když takovýho šmejda jako je tady pan umělec, nakonec odbachnou, mám takový dobrý pocit zadostiučinění. Vždycky si tak říkám: jo vystřel po nich ty blbečku, ať tě můžou vodstřelit na fleku a bude vod tebe pokoj :-))