Záhada hlavolamu - Epizoda 9 (1969) (epizoda)

Škoda jen toho Dušínovského stupidního gesta, když drželi ježka konečně v ruce - stačilo si ho na pár minut půjčit a třeba i před Širokem ježka vyndat a vynález zachránit - myslím, že by na tom nebylo vůbec nic nečestného a Široko by jim to určitě vodpustil  ;-) no ale to by se pa příběh vyvíjel trochu jinak už... PS: ale ono to koukám v knížce bylo úplně jinak!

Záhada hlavolamu - Epizoda 7 (1969) (epizoda)

Ten plánek tady kluci rozbalili opravdu hodně neštastně - měli to rovnou sbalit celé s sebou a rozdělat opatrně až v klidu doma  :-)

Alamo (1960)

Vlastně mě poslední pětina bavila nejmíň. Trochu blbý co? Asi i trochu přepálená délka. Každopádně John natočil lepší filmy.

Rychle a zběsile (2001)

Paul Walker je moc velkej hezoun, Vin Diesel je zas moc velká držka a frajer co se měl stát následníkem akčního trůnu po Slyovi a Arnoldovi, ale pro mě se jím nikdy nestal, Rodrigézka je hnusná hranatá nesympatická opica a film s ní už nechci nikdy vidět. No a zbytek filmu stojí taky za hovno. A to nehledě na to, že mě auta nezajímají.

Sbal prachy a vypadni (1998) odpad!

Jakože fakt? Někdo se tu zjevně inspiroval Pulp fiction, leč to se jaxi nevyvedlo. Tenhle film je plný hnusných nesympatických držek (krom hlavní čtyřku), snaživého rádoby cool fílingu, který na mě teda absolutně nefungoval - zhruba ve třetí čtvrtině mě film naprosto přestal zajímat - sorry a čau!

Kurýr (2002)

Když si zašuká Superman s Terminátorkou 3, víte co se jim narodí? Statham. Po shlédnutí tohoto filmu, už mi začíná dávat celkem i smysl, že Jason dokáže krotit divokého Megalodona a to úplně sám i bez argonautů. Vzhledem k těm slušně natočeným honičkám, rvačkám a seskokům z letadla na kamion by člověl napálil i za 4, ale to by ten scénář Besonovi nesměl psát pan Teeny...

Simpsonovi - Basa tvrdí charakter (2004) (epizoda)

"Někdy vyřezávám budoucnost..."   :-))  Cletus je moje velmi oblíbená vedlejší postava. Jinak pobavilo mě co tu někteří zdejší chytrolíni vytáhli jako "Chyby ve filmu": "Medvěd roztrhá uniformu šerifa Clancyho Wigguma na kusy. Když ale šerif chvíli poté chytí mladistvé uprchlíky Barta a Ginu, tak má policejní košili zase v pořádku. (LEGACY)" Hej kámo tys asi Simpsny moc nepochopil že jo - tohle není žádná chyba! To jsou prostě úplně typičtí Simpsni, kteří si tvoří vlastní realitu zcela dle svých svébytných pravidel.  PS: ještě žes tam nenapsal jako chybu, že to Wiggum přežil čéče  :-)))

Simpsonovi - Zdánlivě nekonečný příběh (2006) (epizoda)

Naprosto dokonalá až geniální epizoda s fůrou skvělých gagů a nápaditých příběhů v příběhu.  Barney - jak se pořád vracíš zpátky? Jsem opilec - nemám páru o tom co jak dělám!  :-))) Jako bonus se tu ještě dozvíme, jak se z archeologa Indiana Haďáka stal vyhlášený Sprinfieldský zločinec. A ten fór na začátku je opravdu odkaz na Karlsbad - neboli Karlovy vary německy?