S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (2003) odpad!

honza7 tu píše:   "Můj Nejoblíbenější akční film. Musím se na něj kouknout alespoň 2x týdně opravdu super!!" No Honzíku oká - tak si to užij  :-))) Za mě největší sračka a pitomost za hodně dlouhou dobu. Trochu mě zmátlo to zdánlivě áčkové obsazení, Ayer jako scénárista a nikoliv nejhorší hodnocení tady, leč asi v půlce filmu mi bylo už zcela jasno, že jde opravdu o velikou mýlku a zbytek filmu už mě naprosto přestal zajímat. Film tu je naprosto přehodnocen, zasloužil by sotva 40%.  PS: jak se mohla ta mužatá opica Rodrigez stát vyhledávanou herečkou to opravdu nechápu.

Old Henry (2021)

Nelson je výbornej - na neznámého herce velmi solidní výkon. Jeho syn je ovšem na facku a závěrečné odhalení trochu přitažené za vlasy a vlastně zbytečné - mohl to bejt klidně no name pistolník a vyznění bude stejné. Nicméně fakt, že chlápek má bejt hrozně zkušenej a chytrej, přitom vymýšlí totální pičovyny, které ohrozí všechno co do té doby vybudoval.

Krvavá pomsta (2016)

Pan Hawke se snaží moc pěkně, pan Travolta taky, leč pracovité nožičky jim tu podráží občasně debilní scář a režie. Poďme konkretně: Paul je pistolník, zkušený voják se psem hlídačem že? Takový člověk spí uprostřed prérie sám, během noci ho vzbudí jeho hlídací pes, který štěká do noci na něco podezřelého. Co asi pistolník udělá? Za A. sáhne co nejrychleji po zbrani, zamíří směrem kam štěká pes, a zeptá se kdo tam, v případě neodpovědi vyšle varovný výstřel. Za B. nechá zbraň ležet a okřikne chytrého psa a když štěká dál, jde beze zbraně uklidnit psa. Ano! B. je správně, protože náš protagonista je sice zkušený voják a pistolník ale bohužel taky tak trochu úplněj idiot!?! Podobného idiota dělá tvůrce z postavy šerifa. Konečná přestřelka, kdy Travolta stojí mezi synem a Paulem, oba pistolníci po sobě střílejí jak o život a místo aby složili toho druhého, je na maděru jen Travolta, to je prostě výsměch. Jinak herecky výše zmiňovaní super, mladá Farmigová taky tak - herectví mají zjevně v rodině. Ovšem její sestra a Travoltův syn - to je bohužel herectví o třídu níž a Ransone ta hlavního záporáka prostě fakt nemá - sorry. Nebýt těchto pár negativ, jedná se o velmi příjemný současný western.

Divoši (2012)

Salma jako šéfka drsného drogového kartelu co uřezávám nepřátelům hlavy motorovkou? Ehm...no dobře. Jako oká no, nekoukalo se na to úplně špatně, leč netuším moc, co přesně nám tímto filmem pan Kámen chtěl říct...

Drsný časy (2005) odpad!

Nejhnusnější, nejnudnější a nejdebilnější film za poslední roky. Podle popisu filmu jsem čekal krimošku o policajtech - něco ve stylu Patroly... Ale dostal jsem žvanivou pičovinu a dvou totálních vymatlaných kreténech co jenom hulí a pijou pivo. Nechápu jak mohl stejný režisér natočit geniální Železná srdce.

Až do konce (1984)

Až do konce...  jsem nedokoukal.

Angelika a sultán (1968)

Jednaznačně díl, co mě bavil nejméně - respektive, jediný co mě opravdu nebaví. Atraktivní prostředí pirátů z Caribiku se tu bohužel změnilo v pro mě velmi naetraktivní prostředí sultánských harémů a arabského světa vůbec. Stejně jako mě naprosto nezajímaly máyovky z toho prostředí, nezajímá mě ani tato část Angeliky. Zkrátka úplně někde jinde, než předchozí díly a mě to neba...

Hra o trůny - Zimohrad (2019) (epizoda)

Ta divná trvalá a fousy trpaslíkovi vůbec nesluší. Ovšem Tormund se tu postará o nejlepší zápich seriálu: "Zpátky - má modré oči!" Tormund: "Vždycky jsem měl modré oči!"  :-))