Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Horor
  • Sci-Fi
  • Drama
  • Komedie

Poslední recenze (454)

plakát

Synchronic (2019) 

Asi jediná droga na světě, kterou sem ještě nezkusila (s výjimkou ruského krokodýla) a budu si jí muset co nejdřív sehnat, jelikož chci, z tepla domova, cestovat do doby ledový, potkávat mamuty, neandrtálce, či v bažinách utíkat před krokoušem přímo do náruče píčuse s halapartnou, nebo co to měl. Sedm minut adrenalinu, to prostě láká každýho, kdo má rád cestování časem tam a zpátky. Jinak se mi velmi líbilo, jak je film krásně depresivní (tam byli v prdeli úplně všichni, včetně těch, co tam nehráli). Navíc sem tam dokonce měla malou roli, jelikož ta malá, věčně zhulená asiatka, to sem celá já. Každopádně já byla na tomhle tripu spokojená a musím zatleskat borci z Avengers, jakej to byl kámoš. Bohdímu z Bodu zlomu, během jejich X letého přátelství, dohodil budoucí manželku a jako bonus zachraňoval jeho dceru napříč časem, zatímco Bohdí max vylepoval plakáty a nebo se hádal doma. Takovému kamarádovi, co může za všechno dobrý, co vás kdy potkalo, by se měla postavit socha a ne jen podat ruka, jo Bohdí, tos posral, měl si ho alespoň obejmout a dát mu hudlana. A slovy znalkyně všech drog nakonec - "Takovéto stavy lze vskutku zažít, více info v osobních zprávách". A nebo radši ne, Nechci mít zas vyražený komplet nový dveře od URNY. Takže lidi, neberte drogy. Nikomu. Sežeňte si svoje.

plakát

Červená tečka (2021) 

Omlouvám se všem a všemu, za mou dlouhou nepřítomnost a díky moc za záplavu zpráv, jestli sem ok, potěšilo a abych odpověděla - Zdraví je svině, ale ještě nebyla zabijačka, takže si nedělejte hlavu, každopádně opravdu díky moc všem :-) Tááák a teď k filmu - Red dot sliboval skvělou naháněčku, kde se dva seveřani, teda seveřan a jeho black woman, stávají obětí odstřelovače, co je nahání jako škodnou, nectí BLEK-LÁJVS-METR a rozhodně nehodlá před nikým klečet, leda by se mu líp mířilo. Každopádně mně se na naší barevný dvojici hned něco nezdálo, hlavně diky flashbackům, až moc násilnýmu ukazování prstem, kdo po nich určitě jde atd. Takže já se opít rohlíkem nenechala a kdo, co, jak a proč sem odhulila dřív, než měl ten překvapivej zvratek přijít. Překvápko se tak nekonalo, ba naopak sem byla nasraná, jak to bylo průhledný. Fandit se dalo leda odstřelovači, i když kvůli němu jeden pes ztratil hlavu, každopádně ostatní postavy se ve filmu vyskytovaly asi hlavně proto, aby člověka sraly, a to jim šlo velmi dobře. Černoška skvěle zahrála všechny důvody, proč jí a její soukmenovce, drtivá většina společnosti nesnáší a já už mám, z toho tlačení černých herců úplně všude, vředy. Nemluvě o tom, že má vyjít černej Superman. Slyšeli jste někdy, kurva už, že bych já či moji soukmenovci chtěli žlutýho Supermana? Nebo, že by běloši chtěli hrát Martina Luthera Kinga? Fakt už tam jen chyběl zas nějakej gender. Svět se v prdel obrací a brzo začnou vznikat čím dál větší píčoviny, aby se většinové menšiny cítily prima a cool. Každopádně film celkově je čistokrevnej průjem, teda průměr a co mě etrémně potěšilo, byl závěr. Darbong splnil společností danné kritéria a zároveň vyjářil svůj názor, takže potlesk. PS : Ve filmu nehraje žádný asiat a víte co? Je mi to úplně jedno jelikož ve Švédsku čekám hlavně bílé lidi a to sem, prosím pěkně, žlutá od narození, heč !

plakát

Polar (2019) 

Duncan by si rozuměl s Johnem Wickem...i když vzhledem k tomu, jak dopadl Duncanův pes, by se asi museli scházet jenom pracovně. Každopádně Mads jako nájemnej vrah je doslova jako účes a celkovej vzhled Vanessy Hudgens v tomto filmu. Ano je děsivý, smrtící a vážně z něj jde strach. Kromě toho, že Vanessa tu vypadá opravdu příšerně, je vše ostatní, buddhodík, v pohodě. Hlavní zmrd je něco tak neskutečně odpornýho, že sem málem vrhla pokaždý, když se objevil na obrazovce. Teplej pašík,porážkové váhy s botoxovejma rtíkama ho má v řiti tak 5x denně, každopádně svou roli dává na pána - Nenávidíte ho od prvního pohledu. Jako bonus je to kolosální debil a krásná ukázka, že občas je lepší svému zaměstnanci zaplatit a klidně přidat i nějakou tu prémii, jelikož Madse by vyplatil i Strýček Skrblík, pokud by nechtěl skončit bez jedinýho brka na pekáči. Ve filmu se vyskytuje celkem vražedný číslo zavražděných, Mads to kosí na všech světovejch stranách a zuby si na něm vyláme i speciální ASSasýnský komando. Přitom stačilo tak málo...Sáhnout do peněženky a vyplatit ho. Konec mě navnadil na pokračování, který určitě nebude, ale je to asi jako se sexem se Suki Waterhouse - Ten taky, dle všeho neklapne, ale snít o něm můžu.

Poslední hodnocení (1 009)

Synchronic (2019)

09.05.2021

Červená tečka (2021)

09.05.2021

Polar (2019)

26.03.2021

Siberia (2018)

12.03.2021

Černý motýl (2017)

03.03.2021

Wrong Turn (2021)

16.02.2021

Hunter Hunter (2020)

odpad! 21.01.2021

Daman akeseo guhasoseo (2020)

28.12.2020

Telefon (2020)

13.12.2020

Reklama

Poslední deníček (14)

Zase nejmenší...

Něco mi říká, že sem malá dokonce i na rákosku...i "babička" je vyšší než já a to se časem scvrkla o "prababičce" ani nemluvím a vidíte kámošku? A to měří 162 cm....kurva fix :-D

Zase nejmenší...

Reklama

Reklama