Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
14 fanoušků
/ 13 bodů
kazatel
Radoslav Deák
Skalica, Trnavský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Sci-Fi
Krimi
film
seriál
TV film
studentský…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
Návrat do budoucnosti
(1985)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Společnost mrtvých básníků
(1989)
Vetřelci
(1986)
Před úsvitem
(1995)
Donnie Darko
(2001)
Matrix
(1999)
Potomci lidí
(2006)
Deset důvodů, proč tě nenávidím
(1999)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
13 bodů
Fanklub
(14)
fishki
Jurinek
StanislachKo
bobby_jean
Sewoe
yarin66
Clerfayt
Hacket
fichilles
Porculus
fillo777
vojaksvejk
zuzique
Dianita294