• Fantasy

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Tak nějak mi přijde, že se tu hodně lidí snaží o co nejvtipnější "hejt". Myslet si o transformers, že to nebude digitální péčko, je stejná naivita, jakože debility typu Ulice nebo Ordinace budou mít konstruktivní děj ... Že první 3 díly byly super? Ano a ty další jsou podobné úrovně. Za mě rozhodně plus, že tam dali Londýn a že hlavní místo činu nebylo zase New York nebo podobný americký velkoměsto, jako to je u všech marvelovek. Herecký obsazení fajn, jen scénář trocha váznul, ale to se dalo čekat. Jednoduše poctivá akční jízda kde si fanoušek tohodle žánru určitě něco najde.

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Solidní nostalgie ... dal bych 4 hvězdy, ale za "povinné" obsazení: žida, černocha, asiata, atd ... dávám 3.

Král Artuš: Legenda o meči (2017) odpad!

Jsem fakt velkej fanda fantasy žánru, ale kurva todle bylo jako co? Začnu z celkovýho pohledu, film je sestříhanej tak, že kdybych byl epileptik, tak bych se klepal na gauči ještě teď. Příběh je taková klasika, strýc vraždí a synovec se mstí. Mečem bourá hradby a za takový šermířský úm by se nemusel stydět ani mistr Yoda. Ve finále na to, aby se strýc stal opravdu super hustym magičem, by mu stačilo sehnat mamuta a postavit věž .... wow. Jediný plus bych dal asi provedení za ovládání zvířat, ale i to nestačilo. Poslední dobou fakt nechápu hodnocení lidí tady, kde každý americký debilitě daj 4/5 nebo plnej počet, ale proti gustu ...

Můj kamarád drak (2016)

Velice příjemná podívaná, efekty, kamera, hudba prostě si to sedlo. Samo o sobě by to bylo za 4 hvězdy, ta pátá je za přesné vykreslení americký mentality ve stylu: Vezmeme kulomet a jdeme to vystřílet ...

Legenda o Tarzanovi (2016) odpad!

Jako přemejšlel jsem, že aspoň tu jednu hvězdu dám, ale závěrečnejch několik minut rozhodlo. Ani nevím co k tomu pořádně dodat ... pointa filmu zcela nulová, efekty by mě asi nadchly kdyby mi bylo deset a akční scény kdy Tarzan prokopává frajery zdmi vlaku nebo růžencové škrcení bylo opravdu trapné. Finále byla jedna velká komedie a samozřejmě nechyběla závěrečná líbačka, aby to mělo ten správnej americkej nádech. Takže když tarzana tak jedině animovanou verzi!

Warcraft: První střet (2016)

Na začátek by nebylo od věci pořádně představit obě strany před samotným střetem, které proti sobě stojí. Pár nesrovnalostí tam bylo, ale kdo na jednu stranu říká, že je potřeba vše dělat podle knihy? Ačkoli to bylo takový digitální porno, čehož jsem se bál, zvlášť po zkušenosti s Hobitem, tak zde to překvapivě fungovalo a sedlo si to ve velkym. Pro mě jako fanouška jak knih tak her, příjemné překvapení, které na mě fakt zapůsobilo. Takže shrnuto, podtrženo 5/5.

Lucifer (2016) (seriál)

Myslim si, že dneska je málo seriálů, který mě osobně dokážou nějakym způsobem k sobě přitáhnout a po několika dílech přinutit abych to nehodnotil řádným odpadem či zklamáním. Todle je ale docela jiný kafe. Bavim se u toho a to je hlavní. Tom Ellis tomu dodává opravdu slušný grády. Mimo to má seriál asi všechno co potřebuje. Jen mam strach, aby po více dílech to nebylo trochu stereotypní, ale budu doufat v nadějné pokračování. Za mě 5/5

Kravaťáci (2011) (seriál)

Jediný co mi vadilo po 5 sezonách, byl v té páté účes Mika Rosse. To prostě bylo příšerný a vypadal opravdu strašně.Výkony herců jsou pro mě zcela bez debat a tím myslím všechny, sice by se pár výjimek určitě našlo. Nejvíce mě osobně asi bavil Luis, kterej i když neměl pár scén za které by ho divák obdivoval, tak na 80% z nich jsem se musel prostě smát protože mě opravdu bavil. Co se týče hodnocení všech pěti sezon tak 5/5 u každé, ačkoli stejně jako v jiných seriálech jsou slabší místa tak zde se podařilo jí vzápětí něčím zaplácnout a udělat z toho parádní seriál.

Hotel Transylvánie 2 (2015)

O třídu lepší než první díl. Za poslední dobu jsem se u novýho filmu tak nenasmál. Bavilo mě to celou dobu, takže za mě super! 89%

Creed (2015)

Já se bohužel přidám k těm zklamaným. 3 hvězdy za hezkou nostalgii, ale nejde to opakovat do nekonečna, přece jen stačil Rocky 6 jako takový připomenutí. Film má takovej jednoduchej nádech. Mladej labilní černoch, co si myslí, že to měl a má hodně těžký, do toho celej film přidává ty "černošský gesta", který mě osobně vytáčej uplně na maximum. Při final zápase jsem se docela smál, to co mi přišlo relativně dobrý v dílech Rockyho, mělo tady zcela komickej nádech. Cca 11 kol dostávat na držku a potom se zázračně "zvednout", WTF?Z boxerskejch filmů je za mě todle zcela nejhorší.